Kadına Destek, Kadınla Elele

img_0165

Bu hayatta kadın olmak çok zor, hele ki kadınları anlayabilmek çok daha zor. İşte sizin dilinizden konuşan bir dergiden bahsedeceğim bugün size.
Elele dergisi, geçmişten bu yana kurulduğu andan itibaren misyon ve vizyon olarak kadınlara sunduğu farklı bakış açılarıyla ayakta kalmayı başarmıştır. Sığ bir haber anlayışından uzakta, bilgilendirme ve yenilikleri sunma amaçlı olarak kurulan ve 1976 yılından bu yana aynı habercilik anlayışı ile devam eden Elele dergisi biz kadınlar için adeta bir kaynak niteliğinde.

Türk kadını ile “Elele” hareket ederek onlara her anlamda destek olan ve bu yönüyle onlara özgüven aşılarken kendisine de güvenilirlik sağlayan bu dergide ben aradıklarımın birçoğunu hatta çok daha fazlasını bulabiliyorum. Nedir merak ettiğiniz? Cilt bakımı ve ya güzellikle ilgili problemler mi? Ya da kişisel gelişim olumlamaları mı? Teknolojiye ve modaya dair mi? Astroloji sizin için bu ay neler diyor? Tüm bu soru ve problemlerinize ışık tutar nitelikteki yazı ve uzman görüşleriniz sizinle paylaşan Elele dergisi işte bu sebeple yıllardır ayakta kalmayı başaran Türkiye’nin en köklü kadın dergisi olarak ilk sırada yer alıyor.


Okurlarının gündemin gerisinde kalmamasını sağlayan, onların fikir ve düşüncelerini genişleten paylaşımlarını aylık olarak yıllardır büyük bir özenle bizlere sunan bu dergi sanırım boşuna yıllardır bir numaradaki koltuğunu kimselere bırakmıyor. Ayrıca eğlenceli ve enerjisi bol röportajlarıyla da yeniliklere her daim açık olan Elele için sadece bir kadın dergisi demek sanırım ona haksızlık olur. Her kadının kendinden bir şey bulabileceği, kadınları anlayan ve onlarla aynı dili konuşan Elele dergisiyle sizde hala tanışmadıysanız bu ay kendinize bir güzellik yapın derim… Magazin, moda, astroloji, cinsel yaşam, sağlık, güzellik, trend, teknoloji, iş yaşamı ve çok daha fazlası… Kısacası Elele bir dergiden çok daha fazlası… Elele dergisi kısacası, yaşamın hemen her zorluğuyla mücadele etmek zorunda kalan, her zorlukta ipi göğüsleyen başarılı kadınların yanında ve onlarla 1976 yılından bu yana her daim Elele.

Yorumlarınız benim için değerli!