Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser – Gözenek Temizliği

yuz-temizleme-jeli

Bugünün favori ürünü, Amazon beyaz kili içeren arındırıcı ve gözenek küçültücü temizleyici. Kiehl’s markası uzun zamandır radarımda olan ve denemek istediğim bir marka.

Cildimdeki gözenekler artık beni temizle diye bağırmaya başladığı için aldım. Lafı uzatmadan söyleyim çok memnunum. Sadece tek bir ürün kullanmıyorum tabi ki cilt bakımında fakat her sabah yüzümü bu jel ile yıkıyorum. Cildimi kurutup kurutmadığı konusunda fikrim yok çünkü alışkanlık olarak zaten her sabah nemlendirici krem kullanıyorum. Nemlendirici olarak doğal eşek sütlü bir krem kullanıyorum zaten fazla fazla nemlendiriyor. Onun da yazısı gelecek.

Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser Ne İşe Yarar?

Cildi arındırmak ve derinlemesine temizlemek için normal ve yağlıya dönük ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.
Nazik ve hafifçe köpüren formülümüz, içerdiği Amazon Beyaz Kili ve inceltilmiş diyatomik toprak partikülleri sayesinde ciltteki gözeneklerin görünümünü artıran yüzey kirini, toksinleri ve yağları temizler.
Taze ve sağlıklı görünen bir cilt için genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olarak cildi derinlemesine temizler. Ciltten yüzey toksinlerini gidermeye yardımcı olmak üzere nazik arındırma etkisi sağlar.

kiehls.com

Her sabah ve akşam kullanılabilir. Kahverengi leke görünümünü azalttığını düşünüyorum. Ben çok memnunum bu üründen bittiğinde mutlaka yeniden alırım. Özellikle bazı zamanlar önce buhara tutup yüzümü gözenekleri iyice açarak kullanıyorum, tertemiz bir cilde kavuşuyorum. Evet Kiehl’s ürünleri maalesef biraz pahalı fakat uzun süre gidiyor. Çok az bir miktar bütün yüz temizliğime yetiyor. Gözenek temizliği için özel bir bakım şart.

Bu arada cilt bakımında unutulmaması gereken şey, sonuçlar sadece tutarlı kullanımla görülür. Genel olarak, bir ürünün değişimini farketmek için günde bir veya iki kez en az altı hafta boyunca kullanmayı hedefleyin. Cildimiz her gün hafifçe çıkarılması gereken çevre etkileri, kir ve diğer faktörlerle temas eder. Gözenekleri, donukluğu ve sivilceleri önlemek için sabah ve gece günde iki kez yıkamalısınız.

Gözenekler ve siyah noktalarla ilgili probleminiz varsa kesinlikle bu ürünü öneriyorum. Mağazalarında ücretsiz cilt analizleri de yapıyorlar cilt tipinize uygun bir ürün kullanmanız her zaman önemlidir.

Sevgilerle…

Yorumlarınız benim için değerli!