Kırtasiye ve Kitap Severler için Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Hem sürekli araştırma yapmayı, okumayı ve yazmayı seven biri olarak hem de bir kırtasiye tutkunu olarak bu yılbaşı hediyesi fikirleri yazısı benim için oldukça önemli. Çünkü bu yazıyı yazarken önerdiğim bazı ürünleri sepete eklemiş olabilirim. Etrafınızdaki Kırtasiye ve Kitap Severler için Yılbaşı Hediyesi Fikirleri burada!

Bu yazı da ilgini çekebilir: Eviniz İçin Yılbaşı Süslemeleri

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Öncelikle bu yeni yılda arkadaşlarıma hediye almak için tasarım yılbaşı hediyeleri fikirlerine göz attım. Örneğin edebiyat, sanat ya da matematikle ilgilenen arkadaşlarınız için üzerinde bunların bir imgesi olan kupalara bakabilirsiniz. Şairler serisi kupa yazarak Google’da arattığınızda bu kupalara ulaşabilirsiniz.

Alternatif yılbaşı hediyeleri arasında yer alan bir diğer ürün ise; yeni bir defter! Bazı insanlar birçok defter tutar. Bazı insanlar sadece bir tane tutar. O kişinin ne tür defterlerden hoşlandığını öğrenirsen, seveceğini bildiğin bir defter sipariş edebilirsin. Noel hediye ne alınır diyenler için güzel bir fikir. Hatta bu defterlerle yeni başlangıçlar yapılabilir. Yeni Yıl Yeni Kararlar  yazımdaki kararları ajandanın ilk sayfasına yazarak yüksek motivasyonla yeni yıla girebilirsin!

Hazır yeni yıl hediye kutuları da başka bir öneri olarak burada bulunsun. Yılbaşı hediye kutusu olarak arama motorlarından aradığınızda karşınıza onlarca seçenek çıkabilir.

Yine, hayatınızda belirli bir keçeli kalem veya kalem setini seven bir kişi olabilir. Ancak, çoğu insanın iyi yazan herhangi bir iyi kalemi sevdiğini görüyorum. Ben tüm kırtasiye ve ofis kalem setlerine bayılıyorum! Yeni bir Tombow keçeli kalem seti başınızı döndürebilir. Sadece kalem seçerken sayfanın arkasına mürekkep geçmemesiyle ilgileniyorum.

Masa düzenleyiciler bir diğer yılbaşı hediyesi fikri. Kahve fincanlarını masamdaki ve sepetimdeki kalemlikler için kullanmayı da seviyorum ama bazılarının şeffaf akrilik düzenleyicilerin görünümünü de sevdiğini biliyorum. Marvel ile ilgili her şeyi seviyorum, bu yüzden Groot gibi eğlenceli bir kalem kutusu almak, hayatında Avengers, Star Wars veya The Office’i seven biri için hoş bir dokunuş olabilir.

Sevgilerle

Kırtasiye ve Kitap Severler için Yılbaşı Hediyesi Fikirleri yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!