Kumaş Hediye Paketi Yapımı (DIY)

Hediye alıp vermeyi çok seviyorum (almak bi tık önde :)). Çok uzun yıllar önce bir arkadaşım vardı. Her gün minik hediyeler alıp getirirdi, en yakın arkadaşlarına. Hediyelerin hepsini de kendi yaptığı paketlere koyardı. O el emeği hediyenin kendisinden çok daha özeldi. Kumaş Hediye Paketi Yapımı özellikle hediye paketine kendinden bir nokta katmak isteyenler için oldukça güzel bir seçenek.

Mağazadan alınan hediye çantalarını ne kadar sevsem de oldukça pahalı buluyorum. Ev yapımı hediye çantaları yapmak, hediyeleri paketlemenin harika ve kolay bir yoludur. Hediye paketi kağıdı katlamak bana her zaman zor gelmiştir. Fakat kumaşlarla hediye paketi yapmak oldukça basit.

Bu yazı da ilgini çekebilir: Yumuşacık ve Güvenli Bebek Oturma Minderi Yapımı! (Videolu)

Pinterest.com‘da ev dekorasyonu için kendin yap projelerine bakarken hediye paketi tasarlama olayını gördüm çok hoşuma gitti.

Yapılışı adım adım gösterilmiş. Çok kolay ve zevkli bir uğraş olmuş bence. Alt kısmın o şekilde muntazam durması için küçük bir karton yerleştirebilirsiniz. Dikiş işi bittikten sonra ütülerseniz böyle güzel görünecektir. Umarım sizin de hoşunuza gitmiştir. Ben en kısa zamanda deneyeceğim, siz de denerseniz bana yorum yazmayı unutmayın.

Sevgilerle

Kumaş Hediye Paketi Yapımı (DIY) yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!

%d blogcu bunu beğendi: