LE SSERAFIM Yunjin Kendi Yazdığı ‘Love You Twice’ Adlı Şarkıyı Yayınladı

LE SSERAFIM Yunjin kendi bestelediği üçüncü parçası “Love you Twice”ı yayınladı!

Detayları öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

Yunjin Kendi Yazdığı ‘Love You Twice’ Şarkısını Yayınladı

Menajerlik şirketi Source Music’ten yapılan açıklamaya göre, LE SSERAFIM Huh Yunjin 14 Mart’ta solo ve orijinal bestesi “love you twice “ı yayınladı.

“Love you twice” Yunjin’in Ağustos 2022’de yayınladığı “Raise y_our glass” ve bu yılın Ocak ayında yayınladığı “I DOLL “un ardından kendi yazdığı üçüncü orijinal şarkısıdır.

Yunjin’e göre, sosyal medyada harika hayatları olan bireyler gibi, kendisinin de yalnızca olumlu yönlerini paylaşmak için çaba sarf etti. En iyi çabalarına rağmen, her zaman yetersiz hissetti, ancak destekçileri onu olduğu gibi sevdi.

Yunjin, hayranları FEARNOTs’a (LE SSERAFIM fandomu) bitmeyen destekleri için teşekkür etti. Yunjin ayrıca bestelediği parçayı dinleyenlerin hayatları üzerine düşünmek için zaman ayıracaklarını umduğunu belirtti.

Kız grubu ilk hayran etkinliği olan “Fearnada 2023 S/S “yi 18 ve 19 Mart tarihlerinde Seoul’ün güneyindeki Songpa Bölgesi’nde bulunan Olympic Hall’da düzenledi. Her iki gün de internet üzerinden canlı yayınlandı.

LE SSERAFIM Yunjin’in yeni solo parçasını buradan izleyin!

LE SSERAFIM Huh Yunjin’in Kendi Yazdığı Parçalar

LE SSERAFIM’in vokalisti ve dansçısı Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu ve büyüdü. 21 yaşındaki sanatçı, çıkışından bu yana geçen kısa sürede sektördeki konumunu bir idol olma deneyimini geliştirmek için kullanmak istediğini açıkça dile getirdi.

Kendi yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği bir önceki single’ı “I DOLL “da K-pop camiasında hala tabu olarak görülen konulara değindi. Şarkı K-pop endüstrisindeki gerçekleri yansıtıyor.

I DOLL” Youtube’da 6.3 milyon izlenme sayısına ulaştı.

Bu arada, Huh Yunjin’in kendi kaleme aldığı ilk şarkı olan “Raise y_our glass” 2022’de SoundCloud ve hem yerli hem de yabancı müzik satış noktaları aracılığıyla kullanıma sunuldu.

“Raise y_our glass” LE SSERAFIM’in çıkışından bu yana geçen 100. günü anıyor.

Bu Yunjin’in prodüksiyon kredisi aldığı ilk şarkı değil. LE SSERAFIM’in çıkış mini albümü “Fearless”ın B-side “Blue Flame”de de lider Kim Chaewon (https://www.kpoplove.net/chaewon-le-sserafim/) ile birlikte çalışarak ortak yapımcı olarak yer almıştı.

Şarkı Yunjin’in kendisine yardım eden herkese “teşekkür ederim” deme şekli ve “benim, senin ve bizim için bir hikaye anlatan” bir şarkı.

Yunjin 2018’de Pledis Entertainment’ın stajyeri olarak “Produce 48” adlı reality şarkı yarışması programında yarıştı.

LE SSERAFIM üyeleri Chaewon ve Sakura‘nın daha önce üyesi olduğu, şu anda dağılmış olan IZ*ONE grubunun kadrosu program tarafından belirlendi.

Huh Yunjin aslında “Produce 48 “den sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne dönüp bir sanat programına kaydolmayı planlıyordu, ancak bunun yerine Hybe’nin Pledis Entertainment ile birlikte yan şirketlerinden biri olan Source Music’ten LE SSERAFIM’e katılması için davet aldı.

Yorumlarınız benim için değerli!