Home Son Yazılar Ürün İnceleme

L’Oreal Casting Sunkiss Jelly ile Saç Rengi Açma

  • Save

Her yaz saçlarda bir sarı isteği oluyor bende. Saçımı doğal rengine döndürmek için çalışmalara başladım ama sabırsızlandığımdan daha hafif, daha parlak bir ışıltı elde etmek için hızlı bir uygulama da yapmak istiyorum. İşte burada L’Oreal Casting Sunkiss Jelly saç rengi açma devreye girdi. İnternet yorumlarını ya da televizyondaki reklamları görmüş olabilirsiniz, bu küçük tüp size doğal vurgularla dolu o muhteşem güneşte ağartılmış saçları vermeyi vaat ediyor.

İlginizi Çekebilir; Loreal 8.34 Sıcak Sarı Saç Rengi Denemesi

Saç Rengi Açma

Saç rengi açma işlemini evde deneyecekseniz önce saçın küçük bir tutamıyla denemelisiniz. Jelin dokusu aslında oldukça ince, neredeyse sulu, bu da harika, çünkü saçınızı ağırlaştırmaz veya yağlı bir görünüm veya his vermez. L’Oreal, saçınızı ıslakken yıkadıktan hemen sonra uygulamanın en iyisi olduğunu söylüyor, ardından yoğun bir etki için fönle kurutun. Kuru saça da uygulayabilir ve güneşin işini yapmasına izin verebilirsiniz! Sunkiss Jelly’nin 3-5 kullanımında sonuç almaya başlayacağınızı iddia ediyorlar. Doğal saç rengi açma işlemleri için ben papatya suyu kullandım. Onda daha hızlı sonuç elde ettim. Şu ana kadar bu jeli 4 kere kullandım ve henüz bir fark göremiyorum. Muhtemelen güneşte doğal olarak kurutsaydım daha hızlı sonuç alabilirdim.

  • Save
Saç rengi açma

İlginizi Çekebilir; Evde Oryalsiz Saç Rengi Açma

Kullanım sonrası durulama gerektirmez, bu yüzden jeli sürün ve hafif saçlarla dışarısı için hazırlanın. Formül ayrıca saçınızı gerçekten yumuşak hissettiren kamelya yağı ile zenginleştirilmiş. L’Oreal, ürünün kokusunu başka bir satış noktası olarak listeliyor, dürüst olmak gerekirse bu benim için gerçekten göze çarpan bir şey değildi. Güzel kokuyor ama özel bir şey değil! 3 renkte mevcut; ‘açık sarıdan çok açık sarıya’, ‘koyu sarıdan açık sarıya’ ve ‘açık kahverengiden koyu sarıya’, ancak 3 arasında herhangi bir fark olup olmadığını ben pek anlayamadım.

İlginizi Çekebilirsiniz; Saç Rengini Açmak İçin: Oksijenli Su

Evde ombre yapmak etkisi için yalnızca saç uçlarına sürülebilir. 8 kullanımdan sonra epey iyi sonuçlar alanlar var. Bu yüzden denemeye devam ediyorum. Saçları kurutmaması için aynı zamanda bakımlarıma da devam ediyorum.

Siz bu ürünü kullandınız mı? L’Oreal Paris Renk Açıcı Jel – Casting Sunkiss Jelly yorumları için aşağıya yazabilirsiniz.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Bir Cevap Yazın

Share via
Copy link
Powered by Social Snap
%d blogcu bunu beğendi: