Moda Arama Motoru: StilGiyin.com

stilgiyin.com_.jpg

Bu aralar bol bol moda sayfalarına bakıyorum. Uzun zamandır yeni kıyafet almadığımı farkettim. Elim kaşınmaya başladı, alışveriş zamanı yaklaşıyor 🙂 Sanırım ben artık mağaza gezmeyi, o kalabalıklara girmeyi pek sevmiyorum. Minik ninjam doğduğundan beri dışarı çıkarken bezi, termosu, maması, kıyafeti derken bir saati harcıyoruz. Hal böyle olunca da internetten alışveriş bana çok cazip gelmeye başladı. Özellikle de güvenilir siteleri bulursanız, alışveriş için gerçekten keyifli ve pratik bir yol.

Sizde benim gibi internetten alışverişi seviyorsanız bir önerim var. Kullanışlı ve bir çok ürün arasında kaybolmanızı engelleyecek bir siteyle tanıştım. Stilgiyin.com adresinde markaların ürünlerini fiyatlarıyla görebilirsiniz. Sitenin en harika özelliği, arama motoru özelliğinin olması. Siteye giriş yapıldığında karşılaşılan arama çubuğuyla arama yapılarak, arzu edilen ürün markası, çeşidi ve rengi fiyatlarıyla listelemek mümkün. Bu listeleme için gerekli olan tek şey istenilen ürünün ne olduğuna dair birkaç anahtar kelime yazmak. Stilgiyin.com ziyaretçilerine istedikleri ürünleri kategoriler altında keşfetme şansı da veriyor. Bu iki avantajın bir araya gelmesiyle alışveriş yapmak çok daha zevkli, hızlı ve kolay deneyim haline geliyor.

Örneğin; “36 beden kırmızı elbise” yazıp ara butonuna basılınca yüzlerce markanın bu özelliklerdeki birçok ürünü sergileniyor. İstediğiniz beden, marka ve fiyat aralığını belirleyip alışverişinizi yapabilirsiniz. Başka bir örnekle “yeşil kravat” yazdığınızda önünüze sergilenen ürün yelpazesinden bütçenize uygun fiyat aralığını belirledikten sonra renk seçeneklerinden takım elbisenize yakışacağını düşündüğünüzü seçebilirsiniz. Kullanıcılar istedikleri ürüne hızlı ve kolay yoldan ulaştıktan sonra bu ürünlere tıklayıp, asıl satış yapılan siteye yönlenerek alışverişini tamamlıyorlar.

Tüm siteleri tek tek gezmek yerine bir siteyle alışverişinizi organize edebiliyorsunuz. Ayrıca üye olduğunuz her siteden her gün mailler almak yerine sadece Stilgiyin.com adresinde bir tıkla tüm kampanyalardan haberdar olabiliyorsunuz.

Ben şimdi biraz alışveriş yapıyorum 🙂

Sevgilerle..

 

Yorumlarınız benim için değerli!