N2C Ürünleri Deneyimi


Saç bakımımda özellikle şampuan olarak hep değişik ürünler kullanıyorum. Kullanacağım ürünleri de öncesinde internette epey araştırıyorum.

Bu sefer de tesadüfen gördüğüm N2C ürünlerini denemek istedim. Ben kendim için saç bakım kremi, şampuan ve tırnak bakım kremini seçtim. 

Özellikle banyo öncesi saç bakım kremi arayışındaydım, daha fazla etki için şampuanı ile birlikte kullandım. Öncesi sonrası fotoğrafında net olarak görülüyor mu bilmiyorum ama saçlarım yumuşacık oldu 🙂 En mutlu olduğum etkisi de artık yıprakmaktan düzelşen saçlarım yeniden hafiften dalgalanmaya başladı. Hatta en altta bir bukle bile oluştu banyodan sonra 🙂 Ben bu şampuanı kullanırken sanki saç detoksu etkisi hissettim. Özellikle piyasadaki şampuanlarda olan kimyasallardan saçlarımı arındırmak için tercih ettim.


Beni şampuanda tek zorlayan kısım ürünler doğal içerikli olduğu için fazla köpürmüyor. Köpürmesi için baya bir ıslattım o zaman köpürdü biraz. Ama sonuçta saçlarım yumuşacık oldu mu oldu, parladı mı parladı ben ona bakarım 🙂 Ayrıca  şampuan köpürmüyor, nedeni içinde deterjan (kimyasal)olmaması, bu özellikle tercih edilen bir durum. Burada maksat saçı kimyasallardan temizlemek. Genelde insanlar köpürmediği için saç temizlenmiyor zannediyor ama tam tersi. 

Banyo öncesi Aloe Vera katkılı N2C saç bakım kremini şiddetle tavsiye ediyorum hem ambalajı sayesinde kullanımı aşırı kolay hem de diğer saç kremleri gibi saçtan zor çıkmıyor. Banyoda kısa bir şampuanlamayla kremden arınabiliyorsunuz. Saç bakım kremi ve şampuanın uygulama şeklini görsellerden okuyabilirsiniz.


Gelelim tırnak bakımına. Keratin katkılı, tamamen doğal içerikli N2C tırnak bakım kremi benim cansız, mat ve hemen kırılan tırnaklarımı sadece 3 günde canlandırdı. Bu öncesi sonrası fotoğrafı sadece 3 gün sonrasına ait. 

Tırnak bakım kremini nasıl uyguladığımı da kısa bir video ile gösterdim.

​[wpvideo 8JnZHYH8]​
Sabah akşam tırnaklarıma yedirerek sürüyorum ve gün boyu bildiğiniz tırnak cilası sürmüşüm gibi parlıyorlar. Onun da içeriğini kutudan okuyabilirsiniz. 


Ben bu ürünleri kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendim de büyük ihtimalle bittikçe alacağım:) Saçlarınız ağırlaşmış ve artık kurumuşsa mutlaka bir deneyin. Düzenli kullanımla çok güzel sonuçlar alacağınıza eminim. Ayrıca firma aşırı ilgili. Maillerinize ve sorularınıza hemen yanıt veriyorlar. 

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!