Neutrogena "Tek Adımda Makyaj ve Yüz Temizleme Jeli"

IMAG2158

Makyaj temizlerken Garnier 3ü 1 arada peeling temizleyiciyi kullanıyordum. Azaldığı için yeni bir temizleyici arayışına geçtim. Neutrogena’nın “Tek adımda makyaj ve yüz temizliği” vaat etmesi üzerine fazla düşünmeden hemen aldım. Neutrogena’nın toniğini kullanıyordum ve çok memnundum o yüzden bu ürünü de gözüm kapalı aldım diyebilirim.

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Öncelikle ürünün pompa şeklinde olması kullanım açısından çok kolay. Yüzümü sabah akşam bu temizleyiciyle yıkıyorum ve her yıkadığımda yüzüm yumuşacık oluyor ayrıca bu yumuşaklık gün boyu gitmiyor. Arkasından yine Neutrogena’nın toniğini sürüyorum ve nemlendiriciyle cilt temizliğini tamamlıyorum.

Kremsi ve parlak yumuşak bir dokusu var. Sıvı sabun gibi düşünebilirsiniz. En güzeli ise göz makyajı çıkarmada da çok etkili olması. Normal sabunla yıkar gibi yüzünüzü yıkıyorsunuz ve kısa zamanda makyajınız çıkmış oluyor.

IMAG2164

 

Ürünün içeriğini yukarıda ki görselden görebilirsiniz. Tabi ki temiz içerik arayanlar için Parfüm olması biraz sıkıntılı bir durum. Arkasında yazan suya dayanıklı ürünleri temizlemesi benim için en büyük artısı. Burada yazanların hepsini gerçekten sağlıyor.

Bittiğinde tabi ki yeniden alacağım 🙂

Sevgilerle..

  1. Merhaba, web sitenizi google’da makyajla ilgili web sitelerini gezerken buldum. Ben de makyaj videolariyla ilgili bir web sitesi açtım ve sizin gibi tecrübeli isimlerden tanıtım için yardım rica ediyorum. Kısa da olsa bir yazıyla veya sosyal medyada makyajvideolari.com ‘dan bahsedebilirseniz cok sevinirim. Her türlü sorunuz için bana email gönderebilirsiniz. Simdiden tesekkurler, Merve

Yorumlarınız benim için değerli!