New Essentials-C Vitamini Cilt Serumu

Serumlar cilt bakımında en hızlı etkisini gösteren ürünlerin başında geliyor. Her cilt sorunu ve tipi için ayrı bir serum çeşidi mevcut. Serumlar hem ince yapılı hem de kolay uygulanması nedeniyle oldukça fazla tercih ediliyor. Ayrıca cilt yüzeyine hemen etki ederek o ışıltıyı anında görmenizi sağlıyor. Özellikle göz çevresi bakımı konusunda oldukça başarılı serumlar var. Benim bu yazıda bahsedeceğim serum ise canlılık ve parlaklık veren New Essentials C Vitamini serumu.

New Essentials C Vitamini serumunu internet reklamlarında görüp Trendyol sitesinden sipariş verdim. Ben aldığımda 69.90 TL idi fakat sonra baya reklamı yapıldı sanırım ve bir ara fiyatı epey yükseldi. Şu an yine benim aldığım fiyata inmiş sanırım. Bu C vitamini serum cilde canlılık veren ve pürüzsüzleştiren C vitamini cilt serumu. İlk kullanımlarda bile etkisini görebileceğiniz bir ürün. Sürdüğünüzdeki hissi gayet güzel, kolay emiliyor. Ayrıca küçük bir damla neredeyse yüzünüzün yarısına yetiyor. Normal, karma ya da yağlı cilt tipiniz varsa her cilt tipi için uygun olduğundan kullanabilirsiniz. Eğer aktifleşmesini istiyorsanız özellikle gece yatmadan önce temiz cilde sürmeniz çok etkili olacaktır.

İçerik

İçerik olarak %99 C vitamini türevinden ve hyaluronik asitten oluşuyor. Ayrıca esansiyel yağ asitleri de içeriyor.  C vitamini cilde gerçekten anında bir canlılık veriyor. Benim cilt tonum eşit değil ve cildimde bazı güneş lekeleri var fakat bu ürünü kullandıktan sonra cilt tonumu eşitlendiğini fark ettim. Ayrıca “cilt lekeleri nasıl gider?” diye soruyorsanız bunun da cevabı bence bu serum. Tabii ki cilt beyazlatma yöntemleri de var fakat bu C vitamini serumunu da yine destek bir ürün olarak düşünebilirsiniz.

Ftalat, paraben ve sülfat içermiyor.

Peki bu ürünü nasıl kullanıyorum, özellikle gece kullanıldığında ciltte aktif olduğu söyleniyor fakat ben sabah sürmeyi daha çok seviyorum. Ayrıca kullandığım ürünlerden dolayı da sabah sürmek benim için daha uygun. Siz kendi cilt rutininize göre sabah ya da akşam ne zaman uygulayacağınızı belirleyebilirsiniz.

Güneş lekeleri sorununuz varsa bu yazıyı da okuyabilirsiniz. Donuk, mat cilt görünümünü kısa sürede toparlayan bu serumu ben çok sevdim. İndirimli fiyattan alınıp denenebilir bence.

Sevgilerle…

Yorumlarınız benim için değerli!