Nintendo Switch’teki En İyi Oyunlar

Nintendo Switch oyunları her dönem yenileniyor. Bu yazıda Nintendo Switch’teki En İyi Oyunlar hangileri sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Ve PS5 ve Xbox Series X kıtlığı hala bir sorun olduğu için Switch, oradaki en kolay erişilebilir konsol olarak biliniyor. Özellikle işe gidip gelenler veya yoğun yaşam tarzına sahip kişiler için uygundur. Her yıl eklediği oyunlarla da oldukça popüler. Örneğin The Legend of Zelda: Breath of the Wild, uzun yıllar konuşulacak bir aksiyon-RPG’dir. Splatoon 2, mükemmel Wii U orijinalinin çok değerli bir devamıdır. Ve Super Mario Odyssey, şimdiye kadar yapılmış en iyi Mario oyunlarından biridir.

Son olarak, Nintendo Switch artık herhangi bir konsolun en iyi, en çeşitli ve en derin oyunlardan birine sahip. Nintendo Switch oyun kaç TL? sorusu da merak ediliyor. Her oyunun ücreti farklılık gösteriyor. Fiyatlar 800-1000 TL arasında değişiyor.

İşte Nintendo Switch’teki en iyi oyunlar için seçtiklerim.

Nintendo Switch Oyunları

  1. Zelda Efsanesi

Breath of the Wild, 2017’nin en iyi oyunuydu. Çoğu kişinin oynadığı oyun, şimdiye kadar yapılmış en iyi oyun . Bir şekilde Nintendo Switch’in lansmanında kendisinden daha fazla satmayı başaran oyun. Artık tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen Breath of the Wild, Hyrule’un güzelce harap olmuş bir versiyonunda süzülürken, yemek pişirirken ve savaşırken destansı bir hikaye anlatıyor.

Nintendo Switch Oyunları

2. Kirby ve Unutulmuş Topraklar

Kirby and the Forgotten Land bu listeye yeni eklenenlerden. 3D oynanabilirliğe sahip ilk oyun ve şimdiye kadarki en iyi Kirby oyunu gibi. Özellikle küçük çocuklar için harika bir oyun.

3. Metroid

Super Metroid ve Metroid Fusion gibi klasikleri içeren 2D Metroid kanonunun bir devamı olan Metroid Dread, efsanevi bir franchise’a harika bir giriş.

4. Pokémon Efsaneleri: Arceus

Pek çok hayranın isteklerini yerine getiren ilk düzgün açık dünya Pokémon oyunu.

5. Unpacking

Kutuları açmak ve bir dizi yeni ev ve daireye taşınmakla ilgili bir oyun, kulağa yılın oyunu gibi gelmiyor, ama bir şekilde öyle. 

6. Süper Mario Odyssey

Super Mario Odyssey , The Legend of Zelda: Breath of the Wild ruhunda devam eden bir Nintendo oyunudur.

7. Hollow Knight

Hollow Knight, Nintendo Switch’teki en iyi oyunlardan biri olabilir. Atmosfer, ses tasarımı, görseller…

Nintendo Switch kaç oyun var derseniz şu anda 2000’den fazla oyuna sahip. Ayrıca bu listedekilerin dışında Switch’in Bayonetta 2, Diablo III, Doom, Skyrim ve The Witcher 3 gibi hem önceki hem de mevcut konsol nesillerinden şaşırtıcı derecede güçlü görüntülere sahip birçok sağlam, ikinci ve üçüncü taraf oyunu var .

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!