Nisan Bullet Journal Hazırlama

Nisan ayı için ajandaları süslemeler başladı mı? Haftalık kurulumumu tamamladım ve ilham aldığım birkaç görseli sizinle de paylaşmak istedim. Ayrıca bu yazıda Nisan Bullet Journal Hazırlama yanında Nisan Doodle Fikirleri de paylaşacağım. Bir bullet journal, bir takvim, yapılacaklar listesi, hedef izleyici ve günlük hepsi bir arada olabilir, ancak bunların tümünü içermesi gerekmez. Temanızı planlayın ve yazmaya başlayın.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Bullet Journal ve Ajanda için Ücretsiz Sonbahar Stickerları

Bullet Journal ya da ajandanızı örneğin daha sağlıklı bir hayat yaşamak gibi bir hedefe ulaşmanıza yardımcı olacak bir araç olarak kullanmayı tercih ederseniz, sizi hareket ettiren aktiviteleri not edebilir, sağlıklı yemekler planlayabilir ve haftalık adım hedeflerinizi takip edebilirsiniz.

Ben çok fazla defter kullanmadan bir sayfası bullet journal şeklinde noktalı olan diğer kısımları ajanda olan Matt Notebook kullanıyorum. Sticker yerine bazı sayfalarına kendi doodle’larımı çiziyorum. Haftanın başında bir tema belirliyorum. Buna gerçekten vakit ayırmayı keyifli buluyorum. Kalem olarak sayfanın arkasına kusmayan kalemleri tercih ediyorum. Artline Supreme Fine Pen bu konuda oldukça başarılı.

Ay ay Bullet Journal tasarımları serisi oluşturmak istiyorum. Nisan bullet journal dizaynı ile başlangıç yapmış olalım.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!