Son Yazılar Ürün İnceleme

Ogx Biotin&Collagen Şampuan


Çok kısa sürede saçıma bir çok boya işlemi uyguladığım için zaten kuru olan saçlarım iyice kurudu ve dökülmeye başladı. Ben bakım yağlarını saçta bekletip yıkama olaylarına hiç giremedim çünkü her defasında unuttum.

Uzun zamandır denemek istediğim bir şampuan vardı. Bloglarda, forumlarda epey övülen organix marka şampuanı internetten indirim yakalayınca hemen aldım. Bu markanın epey çeşidi var siz hangi sonucu istiyorsanız ona göre seçim yapabilirsiniz. Benim şu anda saç stratejim uzat, kestir, kırıklardan kurtul 🙂 

Ben mor renk olan Biotin&Collagen full dolgunlaştırıcı uzatıcı şampuanını aldım.

Gerçekten işe yaradı aynı zamanda bu markanın devam ürünü olan saç kremini de kullanıyorum. Benim saçlarım çok çok yavaş uzar. Saçımı boyamıştım ve 2 hafta sonra yeniden dip boyası yapmam gerekti. Dipten siyah saçlarım hemen çıktı. Aşırı mutlu oldum. Saçları yumuşatması da bonusu 🙂 Bu şampuan sülfat içermiyor ve açıldıktan sonra 18 ayda bitmesi gerekiyor. Ben internetten 35 ₺’ya aldım.

Sevgilerle..

(1) Yorum

  1. Slm, bakımına özen gösteren biri olarak, yeni bir site buldum. Saç, güzellik, bakım ve makyaj ürünleri ve işletme hizmetleriyle çok faydalı bir platform. Ziyaret etmenizi tavsiye ederim LookinWell.com site adı.

Bir Cevap Yazın

Share via
Copy link
Powered by Social Snap
%d blogcu bunu beğendi: