Son Yazılar

Online Eğitim Platformları / Online Education Platforms

online-education
  • Save

Türkçe ve yabancı sitelerin yer aldığı, online eğitim fırsatlarının olduğu siteleri bu yazıda toplamak istedim. İçinde çok güzel ücretsiz online kurs hizmeti veren linkler mevcut.

Özellikle Udemy ve Coursera bu konuda öne çıkanlar. Hem ücretli hem de ücretsiz online eğitim imkanı veren bu sayfaları mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Teknoloji ve eğitim, insanlara yeni beceriler kazanma fırsatı sunuyor. Online eğitim platformları COVID-19’un patlak vermesinden bu yana insanlar için daha popüler bir hale geldi.

Online eğitim sitelerinin büyük avantajı da zamandan tasarruf etmektir. İnsanlar programlarını kolaylıkla dersine göre düzenleyebilir ve bu da kendilerini daha fazla geliştirmelerini sağlar.

1- Boğaziçi Enstitüsü

TÜBİTAK’ın düzenlediği Girişimcilik ve Yenilikçilik Yarışması’nda finale kalan bir proje olan Boğaziçi Enstitüsü, günümüzde birçok kişinin online eğitim aldığı bir platform. Platformda kişisel gelişimden mesleki gelişime pek çok farklı alanda ücretli ve ücretsiz ders veriliyor. Dersler sona erdiğinde ise öğrencilere uluslararası düzeyde geçerli sertifika veriliyor. Ayrıca belli dönemlerde düzenlenen kampanyaları takip ederek eğitimleri çok daha cüzi rakamlara almak mümkün.

2- Udemy

3 – Educations

4- Online Learning Harvard

5- Coursera

  • Save
Online Education
  • In this article, I wanted to gather the sites that have Turkish and foreign language sites and online training. There are links that provide very nice free online courses. Udemy and Coursera are especially prominent. You should definitely visit these pages, which offer both paid and free online training.
  • Technology and education offer people the opportunity to acquire new skills. Online education platforms have become more popular for people since the outbreak of COVID-19.

The great advantage of online education platforms is also to save time. People can easily organize their programs according to their lesson, which allows them to develop themselves more.

1- Boğaziçi Enstitüsü

2- Udemy

3 – Educations

4- Online Learning Harvard

5- Coursera

Bir Cevap Yazın

Share via
Copy link
Powered by Social Snap
%d blogcu bunu beğendi: