Örgü Bralet Modelleri

Bralet şu aralar kadınlar için mucize gibi bir şey. Hem şık hem hafif hem de çok rahat! Bu yazıda klasik bralet modelleri dışına çıkıyorum. Daha önce Örgü Crop Top modelleri yazım çok ilgi görmüştü bence örgü bralet modellerini de çok seveceksiniz. Zara örgü bralet modellerine bayılmıştım sonra da bralet modelleri araştırmaya başladım.

Youtube ve Pinterest mecralarında örgü bralet yapımı videoları bulabilirsiniz. Ben burada yakından çekilen ve net görünen modelleri paylaşmak istedim. Kendi kullanım şeklinize göre kendi modelinizi oluşturabilirsiniz. Bralet ipi olarak genelde pamuk ipler kullanılıyor ama siz istediğiniz tarzda ve materyalde bir ip seçebilirsiniz. Görselleri slayt olarak ekledim. Yandaki oklara basarak tek tek modelleri görebilir ve telefonunuza indirebilirsiniz. Eğer içlerinden birini denerseniz lütfen yorumlarda benimle paylaşın 🙂

Bralet ve Sütyen Arasındaki Fark Nedir?

Sütyen nedir?

Sütyen, kadınların göğüslerini desteklemek için giydiği bir iç çamaşırıdır. Bu muhtemelen duymuş veya bilmiş olmanız gereken en popüler sütyen tanımıdır. Bu doğru! Dolgulu, dolgusuz, balenli veya balensiz olsun, hepsi sütyen kategorisine girer.

Bralet nedir?

Bralette, bir sutyen ve bir kumaşın birleşimidir. Genellikle oldukça ilginç bağcıklarla işlenir ve seksi tarzlarda tasarlanır. Braletler genellikle dolgulu ve balenli değildir, bu da onları çok rahat kılar. Belinizin üst kısmına doğru uzanan ve dış giyim olarak da giyilebilir hale getiren uzun hatlı bir tasarıma sahiptirler.

Ancak biraz “kıvrımlıysanız”, günlük olarak bralet giymek sizin için en iyi seçenek olmayabilir. Bir bralet size göğüslerinizin ihtiyaç duyabileceği kadar destek veremeyebilir. 

Örgü Bralet

Her ikisinin de nasıl şekillendirildiği de önemli bir fark sunuyor. Sütyen neredeyse tamamen gizlenmek üzere tasarlanmış bir iç çamaşırı görevi görürken (en azından çoğu durumda), bralet modelleri hem modaya hem de işleve eşit ölçüde hitap eder.

Bralet, ya bir kıyafetin odak noktası olabilir, daha geleneksel bir gömlek veya bluz için bir destek görevi görebilir ya da canlı bir renk patlaması sunarak ince bir kıyafet ilavesi olarak hizmet edebilir.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!