Osis Curl Me Soft Bukle Kremi ve Osis Mess Up Gum İncelemesi

IMAG2243Bu aralar saç ürünleriyle aram çok iyi. Çünkü normal havada bile kabaran saçlarım bu dengesiz nemli ve yağışlı havalarda adeta kabarmada bir dünya markası oldu. Bende saç şekillendiricilerle epey haşır neşir oldum. Genelde saç ürünlerinde Schwarzkopf markasını hep sevmişimdir. O yüzden saç şekillendiricisi ararken de ilk Schwarzkopf markasına baktım.

Aslında istediğim karmakarışık olan dalgalarımı daha belirgin yapması, saçımın kabarmasını önlemesi aynı zamanda da jöle veya sprey gibi saçımı kaskatı yapmamasıydı.

IMAG2239 IMAG2242

 

Ürünlerin içeriklerini görsellerde görebilirsiniz. Kokuları çok hoş. Rahatsız edici bir kokusu yok ayrıca uzun süre kalıcı. Peki tekrar alır mıyım? Sanırım almam. Özellikle curl me soft bukle kreminden çok umutluydum hem yumuşak hem dalgalı yapar diye fakat jöle gibi sertleştirdi saçlarımı. Dalgalarım belirginleşti fakat jöle gibi sert yaptı. Mess up zaten hamur gibi. Onun sertleştireceğini biliyordum. Mess up’ı sert topuzlar yapmak için kullanabilirsiniz. Hamur şeklinde ki maddeyi elinizle hızlıca ısıtıp yumuşatarak saçınıza uyguluyorsunuz. Ben daha pratik ürünleri sevdiğim için Mess up’ı da sevemedim.

Saçımı sertleştirmeyecek ama karmaşık duran dalgalarıma kremsi bir ürün öneriniz varsa yorum yazarsanız sevinirim 🙂

Sevgilerle..

 ** Düzeltme: Bu yazının altına yorum yapan arkadaşım divadonnabella önerisiyle saçlarım nemliyken hatta neredeyse ıslakken Curl me soft bukle kremini denedim ve saçımı taramadan bu nemli haliyle yattım. Sabah kalktığımda gerçekten yumuşak ve kabarmamış hatta gayet doğal dalgalı saçlarım vardı 🙂

 

Benzer Yazılar;

Neutrogena “Tek Adımda Makyaj ve Yüz Temizleme Jeli”

Turuncukasa.com ile İlk Blog Çekilişim!

Essence-Get Big Lashes Maskara Yorumu

Saç Uzatmaya Yardımcı Yağlar

Kolay Örgü – Topuz Yapımı

 

 

  1. ohhhhhhhhhhhhhhw hastasıyım ben bunlaraaaaaaa…… süper bir marka tatlım.

  2. aa şimdi okudum. sevmemişsin sen bunları. benim saçlar da yumuşaçık oldu bunlarla. ben hafif nemliyken uygladım ama.

    1. Ben her gün kullanırım diye düşünmüştüm ama her gün kullanamıyorum maalesef ondan sevmedim sertlik verdi saçıma. Belki nemliyken uygulasam daha iyi dururdu. Bir de öyle deneyeceğim 🙂

      1. dene bakalım. hafif nemli saça uygulama yap. ben öyle yaptım çünki.

Yorumlarınız benim için değerli!