Pırlanta Kolyelerde Fütüristik Lizay Esintileri

Lizay pırlantanın sergilediği altın kolye alternatifleri sayesinde elektrik mavisinden, ateş kırmızısına, çimen yeşiline kadar harika renklilikteki göz yakıcı taşlar arasında pırlantanın harika dansını izleyebilir ve bu ışıltılı hareketliliği üzerinizde taşıyabilirsiniz. Dantel tadındaki kolye, bileklik, bilezik, gerdanlık ve yüzük tasarımlarıyla parmakları, boyun ve bilekleri en zarif dokunuşlarla saran Lizay, aynı zamanda fütüristik tasarımlardaki modern çizgileriyle de adeta mücevher tasarımlarını heykel tadı katıyor.

altın mekik kolyealtın kolyealtın kolye
Bu anlamda geometrik dokulara sahip olay Lizay ürünlerini Lizay mağazalarından ve online sayfalarından takip edebilirsiniz. Mücevher meraklılarının çok iyi bileceği gibi bu sezon altın, 80’li yıllarında olduğu gibi oldukça ön planda… Bu yüzden değerli taşların desteğini almış olan altın yansımalarını en naif görünümleriyle yine Lİzay sayfalarında bulmanız mümkün olacak. Bu anlamda dilerseniz mega boyutlara sahip olan büyük tasarımlı yüzük, bileklik, bilezik formlarını Lizay pırlanta online sayfalarından takip edebilirsiniz.

altın kolyealtın kolyealtın kolye
Son tekniklerle şekillendirilerek can bulan altın modellerini sıra dışı yüzey dokularına sahip ahenkleriyle yine Lizay kreasyonları arasında bulabileceksiniz.
Öte yandan bu yıl takı tasarımlarında zanaatkarların doğa tutkusundan ve doğa yansımalarından vaz geçemediği de yine ortada.

pırlanta gerdanlıkaltın su yolu gerdanlıkaltın kolye

Pırlanta kolye modelleriyle harmanlanmış olan en naif doğa görünümleri, kelebekler, yusufçuklar, yaprak ve çiçek detayları da yine Lizay kreasyonunda adeta ahenkle dans ediyor.
Pırlanta dendiğinde ilk akla gelecek olan tasarımları yıkarak adeta ezber bozan niteliklerde sizi karşılayan Lİzay, salt pırlanta olgusuna değişik materyaller katarak pırlantayı çok farklı tarzlarda işliyor. Örneğin doğadan denizlere ve mavi sulardan da kadınlara gelen incileri pırlantalarla harika ambiyanslarda mixleyerek farklı – anlam kazanmış takılara dönüştürüyor. Bu saydığımız özelliklere sahip olan pırlanta modellerini ve çok daha fazlasını Lizay mağazalarında ve Lizay online sayfalarında bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: