Revox At Kuyruğu Şampuanı İncelemesi

saç-uzatan-şampuan

Saçlarımı yine bir “kısa saç süper ya” gazına gelme anında kestirdim. Tabi ki kestirmemle pişman olmam aynı anda oldu her zamanki gibi.

Saç uzatma formüllerini hemen denemeye başladım. İlk olarak en etkililerden biri sinameki kürüyle uzatmak ama yaz mevsiminde iyice kötü kokması yüzünden denemedim bile.

Sonra çoğu yerde tavsiye edilen Revox at kuyruğu şampuanını denemeye karar verdim. Şampuanın arkasında yazanlar şöyle,

“Revox, at kuyruğu şampuanı başta “Horstail Extract” olmak üzere bitkisel ajanlar kullanılarak saçları daha sağlıklı ve daha güçlü hale getirerek saç kayıplarını engellemek için tümüyle üstün teknoloji ile üretilmiştir.”

Bu şampuan üretilirken; oksijenle arıtılmış su kullanılmış ve her saç tipine uygun bir şampuanmış.

Peki bende ki etkileri ne oldu? İlk kullanmaya başladığımda baya uzatıyor gibi hissettim, psikolojik miydi bilmiyorum. Fotoğrafını çekmemiştim saçımın. Sonra aniden saçlarım aşırı dökülmeye başladı. Yaklaşık 2-3 hafta sonra saçlarım kepeklendi! Benim saçımda bu kadar yıl hiç kepek olmamıştı. Hem de sık şampuan değiştirmeme rağmen hiç kepek problemi yaşamamıştım. Dökülmeyi pek önemsememiştim zaten saçlarım gür ama kepekleri görünce anında kestim şampuanı.

Neyse ki eşim o sırada head&shoulders men kullanıyordu kepek önlemede oldukça iyi bir şampuan. İki yıkamada kepek sorununu hallettim. Revox şampuana o kadar çok para verince atmaya acıdım onu da eşime verdim 🙂 Bir sorun olursa çöpe atarız diyerek anlaşma sağladım 🙂 Kısacası asla bu şampuanı önermiyorum. Hem saç uzatmıyor hem de saçın yapısını bozuyor. Ayrıca aşırı kurutuyor saçı. Saç kremi kullanmadan çıkamıyorsunuz duştan.

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!