Robert Pattinson Filmleri

Ünlü İngiliz aktör Robert Pattinson koronavirüse yakalanmış. Oyuncuyu biz daha çok Twilight (Alacakaranlık) film serisiyle tanıyoruz.

Robert Pattinson’ın rol aldığı ve henüz yapımı devam eden Batman filminin çekimlerinin de geçici olarak durdurulduğu ifade edildi. Baya heyecanla bekliyordum Batman filmini. Tamam bir Pattinson hayranı değilim ama DC Comics filmlerini seviyorum.

Bu yazıda Batman filminin yayınlanan ilk videosunu da sizlerle paylaşıyorum. Umarım bir an önce Covid-19 belasından kurtulur. Tabii tüm dünya!

İlişkili : Gerçek Hayattan Uyarlanan En İyi Filmler

Robert Pattinson filmlerinden en son yıllarda çok sevilenleri de biraraya toplamak istedim.  

Hatırlatma * en güncel yazılarımı hemen okumak için ÜCRETSİZ bültene abone olabilirsiniz. E-postayla takip et kısmına tıklamanız yeterli!

Robert Pattinson Filmleri

The Batman (Gelecek) – Bruce Wayne / Batman

 2021 The Stars at Noon

 2020 The Devil All the Time 

Kötü karakterler, yolsuzluk ve vahşetle dolu bir savaş sonrası orman kasabasında sevdiklerini korumaya kendini adamış genç bir adamın etrafında buluşuyor.

The Devil All the Time

 2019 Waiting for the Barbarians

Uzak bir karakolda çalışan bir yargıç, imparatorluğa olan sadakatini sorgulamaya başlar.

 2019 The King

İngiliz tahtının asi prens ve varisi Hal, zalim babası öldükten sonra Kral V. Henry’yi taçlandırır. Şimdi genç kral, saray siyasetinde, babasının geride bıraktığı savaşta ve geçmiş yaşamının duygusal iplerinde gezinmelidir.

 2019 Deniz Feneri

1890’larda iki deniz feneri bekçisi, uzak ve gizemli bir New England adasında yaşarken akıl sağlığını korumaya çalışır.

Deniz Feneri

 2018 High Life

Bir baba ve kızı, tecritte yaşadıkları derin uzayda hayatta kalmak için mücadele ediyor.

 2018 Küçük Hanım (Damsel)

Zengin bir öncü olan Samuel Alabaster, hayatının aşkı Penelope ile evlenmek için Amerikan sınırını geçmeye çalışır. Grubu batıyı geçerken, bir zamanlar basit olan yolculuk haince büyür ve kahraman, kötü adam ve kadın arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır.

2017 Soygun

Başarısız bir banka soygununun küçük erkek kardeşini hapse atmasının ardından Connie Nikas, kardeşi Nick’i hapisten çıkarmak için New York’un yeraltı dünyasında sapkın bir yolculuğa çıkar.

2016 Kayıp Şehir Z

Kayıp Şehir Z, 20. yüzyılın şafağında Amazon’a giden ve daha önce bilinmeyen, ileri bir medeniyetin bir zamanlar bölgede yaşamış olabilecek kanıtlarını keşfeden İngiliz kaşif Percy Fawcett’in inanılmaz gerçek hikayesini anlatıyor.

2012 Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2

Son Alacakaranlık Efsanesi, Bella’nın yeteneklerini kullanmayı öğrenen bir vampir olmasıyla başlıyor. Ve kızını görmekten mutlu olan Renesmee gelişiyor. Ama biri Renesmee’yi gördüğünde, onun dönüştüğünü düşünmesine neden olur. Bu kişi Volturi’ye gidiyor, çünkü bir çocuğu döndürmek bir ihlaldir.

2011 Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1

Bella ve Edward düğünlerini kutlarlar ama balayından sonra Bella hamile olduğunu anlayınca işler kötüye gider. Bebek anormal derecede hızlı büyürken ve Bella’ya pek çok sağlık sorunu yaşatırken, Edward ve kurt sürüsü ölümsüz bir çocuk doğurabileceğinden korkar. Ama Cullen ailesi hem Bella’nın hem de doğmamış çocuğun güvende kalması için ellerinden gelen her şeyi yapacak.

Batman Filmi Fragmanı

Yorumlarınız benim için değerli!