Sağlıklı Beslenmek Yeter

Doğumdan sonra üstüme yapışan kiloları bir türlü veremiyordum. Kendi kendime diyet yapmayı denedim başarılı olamadım. Bir uzmanla çalıştım 10 gün kadar ve ne kadar yanlış beslendiğimi anladım. 

Zayıflamak için ne yapmalı sorusunun cevabı çok basit arkadaşlar az yiyip sağlıklı şeyler tüketeceğiz. Ekmeksiz sofraya oturamam zannediyordum. Ekmek uzun zamandır olmazsa olmazım değil. Misafirlikte falansak bir dilim yiyorum ama eve ekmek almıyoruz. 

Facebook gruplarına baktım diyetle ilgili. Her gün ne yediklerini paylaşıyorlar. Orada da gördüm bir türlü kilo veremiyorum diyenler az yiyorum zannedip tabaklarını dolduranlar. Ben size bir kahvaltımdan bahsediyim anlayın. 1 yumurta, kibrit kutusu büyüklüğünde peynir, 3 zeytin bu kadar. Her öğünden aç kalkıyorum neredeyse 3 haftadır. Çevremde ki herkes zayıfladığımı söylüyor. 

Hızlı kilo vermek istiyorsanız lütfen ekmeği ve şekeri kesin. Tatlı yemeyi hayal bile etmeyin belki günde bir parça bitter çikolata. Başka yolu maalesef ben bilmiyorum.

Sabahları ılık limonlu su için 1 bardak. Ayrıca günde 1 bardak sirkeli su çok etkili bende, tavsiye ederim. Yazının devamı gelecek 🙂

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!