Sosyopix Nedir? Sosyopix Alışverişim

sosyopix-nedir

Uzun zamandır hiçbir kargo bu kadar heyecanlandırmamıştı sanırım. Fotoğraf bastırma işini önceden dijital makineler çıkmadan da çok severdim. Telefondan fotoğraf çıkartma olayı benim için artık çok kolay ve daha eğlenceli. Çünkü Sosyopix ile tanıştım. Baskı kalitesi süper ve seçenekler çok fazla. Yalnızca fotoğraf çıkartmıyorsunuz isterseniz onları magnete dönüştürün isterseniz bir kupa üzerine bastırın. Bu yazıda Sosyopix nedir? Sosyopix alışverişim hakkındaki incelemelerimi ve bana gelen ürünlerin fotoğraflarını sizlerle paylaşacağım.

Sosyopix Nedir?

Fotoğraflarınızı en kaliteli şekliyle baskıya dönüştürecek hatta onları istediğiniz formda size gönderecek çok eğlenceli bir platform. Uzun zamandır aklımda olan metal çerçeve panosuyla işe başlayıp duvar takvimine kadar aldım. Önceden yalnızca mat baskı yapılıyormuş ama artık parlak baskı fotoğraf seçenekleri de var. Ben parlak seçtim ve hepsi çok kaliteli şekilde geldi. En beğendiğim kısım da bazı fotoğrafların altına istediğiniz yazı puntosuyla not ekliyor olmanız! Sosyopix kare kartlar en klasik ürünlerinden.

Sosyopix-baskı
Sosyopix Baskı

Fotoğrafçıda telefondan foto baskı yaptırmak bazen atladığımız hatta genelde hiç yapmadığımız bir olay. Artık fotoğraf albümlerimiz Instagram ya da Facebook gibi mecralar. Ben fotoğrafların basılı olarak elimde olmasına her zaman önem verdim. Anılarım gözümün önünde olmalı. Asla kaybolmayacağını ya da bir gün unuttuğum bir hard diskin içinde solup gitmeyeceğini bilmem gerekiyor. Çünkü duygusallık benim göbek adım.

Sosyopix-anı
Sosyopix Duvar Takvimi

Duvar takviminde de yine istediğiniz 12 fotoğrafı seçip ekleyebiliyorsunuz. Çok sevdim özellikle de içeriğini. Yanında minik stickerları bir marker kalem ve çivisi ile beraber geldi. Mandal seti de aldım ben ilave olarak. Aslında metal seti içerisinde renkli mandalları ile beraber geliyor ama fazladan almak istedim çünkü çok şirinler ve ben daha birçok fotoğraf çıkarttıracak gibiyim. Sosyopix anı kitabı da oldukça popüler bir ürün. Bir sonraki alışverişimde anı kitabı hazırlamayı planlıyorum. Sitede şu anda Sosyopix indirim kampanyası da var. En çok tercih edilen ürünlerde %20 indirim uygulanıyormuş.

Sosyopix Kutu

Fotoğraf kalitesi ve çözünürlüğüne bayıldım. İstediğiniz boyutlarda seçebiliyorsunuz. İsterseniz dev bir poster ya da mini kare çerçevesiyle baskı. Sosyopix kargo üç günde elimdeydi. Fotoğraf yüklemesi oldukça kolay. İster bilgisayar ya da telefonunuzdan atın fotoğrafları isterseniz Facebook ya da Instagram hesabınıza bağlanarak yaklaşık 1-2 dakikada tüm fotoğraflarınızı yükleyin. Benim baskı kalitesi konusunda kuşkularım vardı ama gördüm ki fotoğrafçıda profesyonel baskı yaptırmış gibi evime kadar geldi fotoğraflarım. Bundan sonra bol bol fotoğraf çıkarma işi yapabilirim. Sosyopix anı defteri ya da kanvas tablo seçeneklerinde aklım kaldı çünkü. Kısacası en başından sonuna kadar sosyopix alışverişimden memnun kaldım. Her bir ürünü tek tek özel paketlerle ve stickerlarla paketlenmişti. Bu siteden güvenle alışveriş yapabilirsiniz, tavsiye ederim.

Sevgilerle…

Yorumlarınız benim için değerli!