Tektaş Seçimi

Düğün sezonu yaklaşıyor. Şimdiden düğün alışverişleri ve fikir almalar başlamıştır. Düğün ve nişan seremonilerinde en özen isteyen konu tabi ki alyans seçimi. Düğün Alışverişinde Tektaş Seçimi oldukça önemli.

Yüzyıllardır sonsuz aşk ve evlilik sembolü olan pırlantalar artık alyans olarak kullanılıyor. Ben evlilik alyansı olarak yalnızda tek taş yüzdüğümü takıyorum. Hem çok zarif hem de her kullanımı oldukça kolay. Pırlantanın ışıltısını ve derin anlamlarını seviyorum. Yalnızca değerli bir taş olduğu için değil aynı zamanda doğadan izler taşıdığı için bence çok özel.

Günlük yaşamda, her ortama uyan tasarımlar için benim tercih ettiğim marka Ariş pırlanta. Yüzlerce model sergiliyor ve kalitesine çok güveniyorum. Farklı kesimlere sahip pırlantaları ile herkese çok yakışıyor. Damla, markiz ya da oval kesim pırlantalar her parmakta zarafetle ışıldıyor.

Sade modellerin yanında gösterişli modellere de yer vermesini seviyorum. Minimalist bir tarzım var ama aynı zamanda şıklığı elden bırakmayan kombinler tercih ediyorum. İnce detaylar her zaman göz kamaştırıcı olmalı. Sade ve günlük bir kombini tek bir mücevher ile kusursuz gösterebilirsiniz. Yüzükler her an yanımızda oldukları için ayrı bir önem gösterilmesi gereken aksesuarlardan. Yalnızca bir alyans olarak düşünmeyin aynı zamanda ışıltınızı yansıtacak bir takı olarak ne alacağınızı belirleyin.

Farklı tarzları bir arada kullanmak hep çok hoşuma gidiyor. Örneğin Ariş Pırlantanın siyah pırlanta tektaş yüzük modeli bence harika! Mücevher severlerdenseniz lütfen yoruma en beğendiğiniz Ariş modelini yazın, çok merak ediyorum 🙂

Sevgilerle…

Yorumlarınız benim için değerli!