Tüm Zamanların En İyi Aile Filmleri

Evde ailecek izlenebilecek filmleri bulmak bazen zor oluyor. Saatlerce flm arayıp bulamıyoruz ve sıkılıp daha önce izlediğimiz bir filmi yeniden izliyoruz. Merak etmeyin bu yazıda size yetiştim. Tüm Zamanların En İyi Aile Filmleri listesini hazırladım.

Listeyi belli bir sıraya göre sıralamadım. Çoğu eski film ama zaten adı üstünde tüm zamanların en iyi filmleri.

Bu arada küçük bir hatırlatma, doğrudan gelen kutunuza gelen en iyi içeriklerimi kaçırmayın! Şimdi E-mail bültenine abone olun ve ÜCRETSİZ bültenleri alın.

Tüm Zamanların En İyi Aile Filmleri

E.T. : Elliot, Dünya’da mahsur kalan nazik bir uzaylıyı keşfeder ve onunla arkadaş olur ve onu eve getirir.

E.T.

Ama E.T. hastalanır, hükümet gelir ve Elliott uzaylıya nasıl yardım edeceğine karar vermek zorundadır.

Geleceğe Dönüş
Geleceğe Dönüş filminde, Kaliforniyalı genç Marty McFly, eksantrik bilim adamı arkadaşı Doc’un yaptığı bir deneyde ters gidince 1950’lere geri götürülür.

Marty, ebeveynlerinin genç versiyonlarıyla karşılaşır ve birbirlerine aşık olduklarından emin olmalıdır, aksi takdirde gelecekte var olmayacaklardır.

Daha sonra Marty, DeLorean arabasının zaman yolculuğunun yardımıyla kendi zamanına geri dönmeli ve Doc’un hayatını kurtarmalıdır.

Jumanji
Kardeşler Peter ve Judy, eski bir malikanenin tavan arasında Jumanji adlı ilginç, orman temalı bir oyun bulur.

Oynamaya başladıklarında, onlarca yıldır oyunda sıkışıp kalan Alan Parrish’i (Robin Williams oynadı) serbest bırakırlar.

Jumanji’yi kazanırsa, çocuklar Alan’ı sonsuza dek özgür bırakabilirler ancak bu, dev böcekler ve damgalayan gergedanlar dahil her türlü maceraya göğüs germek anlamına gelir!

İlişkili Yazı: 5 Güzel Film Önerisi

Frozen
Frozen filminin konusu, iki kız kardeş Elsa ve Anna’nın hikayesini konu alıyor. Krallıkları sonsuz kışa hapsolunca Anna, Kristoff’la birlikte bir buz satıcısı ve ren geyiği yardımcısıyla seyahat ederek onun buzlu büyüsünü kırmaya yardım etmesi için Kraliçe Elsa’yı bulur.

Frozen

Mistik trollerle, Olaf adında bir komedi kardan adamla ve krallıklarını kışın soğuk tutuşundan kurtarabileceklerini öğrenmeden önce daha fazla macerayla karşılaşırlar.

Star Wars

Yıldız savaşları burada yaşımı belli ediyorum, ancak orijinal Star Wars filmini kastediyoruz (şimdi 4 numara olarak adlandırılıyor) ve tartışmasız en iyisi olduğunu düşünüyoruz.

Luke Skywalker, Darth Vader ve karanlık güçler tarafından Galaktik İmparatorluk’a karşı bir isyanı bastırma çabalarında tutulan Prenses Leia’nın bir kaydını keşfeder. Bu, sandığı kişi olmadığını keşfetmesine neden olur.

Muppet Filmi
Kermit Kurbağa, bir film yıldızı olma hayalinin peşinden gitmek için Florida’dan Kaliforniya’ya bir ülke çapında yolculuğa çıkar.

Yol boyunca Fozzie Bear, Miss Piggy, Gonzo ve rock müzisyenleri Dr. Teeth ve Electric Mayhem ile tanışır ve onlarla arkadaş olur.

Doc Hopper, Kermit’e restoran zincirinde kızarmış kurbağa bacaklarının reklamını yapması için bir iş teklif ettiğinde Kermit, Hopper’ı geri çevirir. Hopper ile son hesaplaşmada ne olacak?

Üçüncü Türden Yakınlaşmalar

Üçüncü Türden Yakınlaşmalar
Roy Neary, tanımlanamayan uçan bir nesneye tanık oluyor ve hatta bunu kanıtlamak için parlak ışıklarından bir “güneş yanığı” alıyor. Aklından 5 müzik notası geçiyor.

Roy, gördükleri için bir açıklamayı kabul etmeyi reddediyor ve onları eski ve yeni arkadaşlarla tanıştıkları bir yere çeken vizyonu paylaşan benzer düşünen insanları yolda bulan UFO’larla ilgili gerçeğin peşine düşüyor.

Mary Poppins
Zengin ve gergin Banks ailesinin çocukları Jane ve Michael, yeni bir dadı olasılığıyla karşı karşıya kaldıklarında, sihirli Mary Poppins’in (Julie Andrews tarafından canlandırılan) gelişine hoş bir şekilde şaşırırlar.

4 Comments

  1. Şöyle listeye bir göz attım da birçoğunu izlememişim. İzlediklerimin üzerinden de yıllar geçmiş. Tekrar izlenmeli. Teşekkürler…

    1. Beğenmenize sevindim. İyi seyirler 🙂

  2. Listeyi beğendim. Teşekkürler 🙂

    1. yorumunuz için ben teşekkür ederim 🙂

Yorumlarınız benim için değerli!