Yves Rocher Yeni Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan Ve Saç Kremi

sac_bakimi

Saç bir kadının en güçlü silahıdır. Bu yüzdende biz kadınlar saçlarımıza birçok zararlı uygulamalar yaptırmak zorunda kalıyoruz. Fön, maşa, düzleştirici, röfle, boya gibi zararlı uygulamalardan kaçınamayacağımız için en az zarar görmesi için uğraşmalıyız. Çoğu kadın mümkün olduğunca bu işlemlerden kaçınsa bile saç bakım ürünleri kullanmadan olmuyor.

Piyasadaki birçok ürün tamda ihtiyacımız olanları vaat etse de ne yazık ki içi boş kimyasallar olmaktan ibaret. Cep yakan paralar harcayıp bir o kadar da emek verdiğimde sonuç hüsran olunca çok sinirleniyorum. Ama bakımsız saçlara da tahammülüm yok. Saç parlamalı, ben buradayım demeli. Bu uğurda birçok marka denedim ürünler kullandım ama istediğim sonuçlara ulaşamadım. Tabii ki Yves Rocher ile karşılaşana kadar.

Saç bakımı için en iyi saç kremlerini Yves Rocher bizler için düşünmüş ve üretmiş. Benim gibi normal saçlara sahipseniz Yves Rocher Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan ve Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Saç Kremini kullanmalısınız. İçeriğinde organik sefa çiçeği bulunan şampuan silikon ve paraben içermiyor. Saçlarıma zarar vermeden ve en önemlisi de saçlarımı ağırlaştırmadan temizliğini sağlıyorum. Bitkisel bir ürün olduğu için pek fazla köpürmüyor. Dermatolojik testlerden de geçmiş olan bu şampuanın ayrıca saçlarıma parlaklık kattığını düşünüyorum. Satın alırken saçlarımın ışıltı kazanmasını istediğimi söyleyince çalışanlar bu şampuanı önermişti. Şampuanım vaadedileni karşıladı, aldığım sonuçtan ben çok memnunum.

İnatçı saç yapısına sahibim. Bu yüzden duş sonrasında saçlarımı taramak hep eziyet olmuştur bana. Ama Yves Rocher şampuan ile saçlarım biraz daha kolay taranmaya başladı. Özellikle saç kremiyle beraber kullandıktan sonra saç taramak eziyet olmaktan çıktı. Yves Rocher Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Saç Kremi şampuan sonrasında uygulanarak durulamak gerekiyor. Tamamen bitkisel olan kremde organik sefa çiçeği özlü, paraben ve silikon içermiyor. Saçlarımı yumuşattı. Verdiği ipeksi his çok hoşuma gitti. Sanki saçlarım sürekli uçuyormuş gibi hissediyorum. Tüm bu güzelliklerinin yanı sıra saçlarıma parıltı kazandırdı. Aynada bakınca capcanlı saçlarımı görmek doğru ürünü bulduğumu bana kanıtlıyor. Ben istediğim parlaklığa kavuştum, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Belki de sizin için de doğru olan ürün Yves Rocher’de sizi bekliyordur.

Yorumlarınız benim için değerli!