Astrolojik Yorumlarda Elle Farkı

​‘’13 İpucuyla İlişkinizi Koç Burcunun Boynuzlarından Yara Almadan Sürdürün’’,  ‘’Terazi Burcuyum Diye Bağıran Film Karakterleri’’…  İnternet geliştikçe, içerisinde yer alan içerikler de bir o kadar gelişiyor. Derinlemesine analizlerden, eğlenceli listelemelere kadar artık birçok konuda değerli içerik üretmek mümkün. Yıllardır popülerliğini hiçbir şekilde kaybetmeyen astroloji de bu çeşitlilikten faydalandı tabii ki. Burçlar hakkında en çok merak edilen konu tabii ki aşk ve cinsellik. Hoşlandığınız kişiye elde edebilmek için burçlar dünyasına başvurduğunuzda karşınıza engin bir kaynak çıkıyor. 

Kadın – erkek ilişkileri deyince aklıma dergilerin hazırladığı ilişki dosyaları geliyor ilk. Aslında internetteki listeleme/parçalara ayırma furyasının temelleri bu dergilerle atıldı diyebiliriz. Elle de bu konunun öncülerinden. Artık tabii ki bu önderliği internete de taşıdı. Kadın – erkek ilişkileri konusunda en çok okunan konuların başında astroloji geldiği için web sitesinde de bu konuya oldukça yer ayırmış Elle ekibi. Sitede günlük, haftalık, aylık ve yıllık yorumlarınızı okuyabiliyor, özel sorularınız olduğunda astrologla bağlantı kurabiliyorsunuz. Sitenin İlişkiler kısmında da çiftlerin aşk ilişkileri, cinsel hayatlarıyla ilgili ‘’Burçlara Göre Evlilik’’, ‘’Burçlar ve Ayrılık’’ ‘’Zorlu Koç Burcu Erkeği’’ gibi astrolojik yazılara yer verilmiş.  Elle’in astroloji kurgusunda en beğendiğim özellik, hem okumanın kolaylaşması, hem de daha zevkli hale gelmesi açısından yazıları 8’er ya da 10’ar parçalara bölünüp, galeriler şeklinde yayınlaması. Böylece kısa kısa cümleleri sıkılmadan okuyor, hemen bir sonraki paragrafa geçiş yapabiliyorsunuz. Alttaki Etiketleme kısmıyla da okuduğunuz konuyla bağlantılı diğer konulara kolayca geçiş yapabiliyorsunuz.  Ayrıca Extra bölümünde yer alan Radarımızda alanında güncel astrolojik olayların (Aslan Burcunda Yeni Ay gibi) yorumlarını da bulabiliyorsunuz

Astrolojiyle ilgili yazıların hem bilgi içeriği, hem de kurgu nedeniyle uzman elinden çıktığı belli oluyor. Artık herkesin birer astroloji fenomeni olduğu dönemde bu tarz doğru ve anlaşılabilir bilgiler veren içerik üreticilerinin olması, yazıları okunur kılıyor benim açımdan. Elle aynı zamanda tablet dergi olarak da yayın yapıyor. Uygulamayı Apple App Store ya da Google Play’den indirerek güncel içeriğe bu uygulamayla da ulaşabiliyorsunuz.

Yorumlarınız benim için değerli!