Son Yazılar

Öneri: En İyi 5 Moda Bloggerı

Bu yazıda, haftada bir mutlaka okumaya özen gösterdiğim 5 moda bloggerından bahsetmek istiyorum. Birçok moda blogunda sadece fotoğraflar var. Tek bir cümle bile olmuyor. Sadece fotoğraf ve altında hangi parça nereden alınmış bunun markaları. Ben bu tarz blogları pek sevmiyorum. Bir blogu okurken o bloggerın sıcak ve samimi cümleleri de olsun istiyorum. Burada size bahsedeceğim moda blogları da böyle. Sadece fotoğraftan ibaret olmayıp altına bazen o günkü ruh halinizi yansıtan cinsten küçük notlar iliştirilmiş olanlarından.

Web Sitesi: http://www.tugbasatelier.com/

Web Sitesi: http://www.ranademir.net/

Zet Fashion’ı aslında yeni keşfettim diyebilirim. Oldukça renkli, canlı fotoğrafları var ve insana gerçekten enerji veriyor.

Web Sitesi: http://www.zetfashion.com/

Gamze Biran’ın blogu “Cindrella under the umbrella” da en başta bahsettiğim sadece fotoğraflardan ibaret olmayan oldukça samimi kısa kısa yazılardan oluşan bir blog. Blog hem İngilizce hem de Türkçe dilinde güncelleniyor.

Web Sitesi: http://www.gamzebiran.com/

En sevdiğimi en sona sakladım tabi ki! Styleboom bilmem kaç senedir takip ettiğim ve sıcak, samimi çizgisini hiç bozmadan devam eden nadir bloggerlardan. Ayrıca blogu öyle reklam ve sponsor dolu da değil, olması gerektiği kadar diyelim 🙂 Mutlaka okumalısınız. Hatta arşive göz atıp ilk yazılarına da bakabilirsiniz. Yakışıklı Babyboom’u anlattığı babyboom kategorisine de bakmadan geçmeyin orada ısırılacak ayaklar var çünkü 🙂

Web Sitesi: http://www.styleboom.net/

Sevgilerle..

(0) Yorum

  1. Güzel sözler için teşekkürler;)

    1. Rica ederim, güzel yorum için ben teşekkür ederim 🙂

  2. Güzel sözlerin için teşekkürler ! Sevgiler 🙂

    1. Yorum icin ben tesekkur ederim 🙂

Bir Cevap Yazın

Share via
Copy link
Powered by Social Snap
%d blogcu bunu beğendi: