Rimmel Wonder'full With Argan Oil Mascara

IMG-20140807-WA0007Bir maskaranın daha sonuna geldikten sonra her zaman ki gibi Watson’s mağazalarının yolunu tuttum. Watson’s kart olayı başladığından beri başka mağazaya gitmiyorum zaten. Gerçi sağolsunlar Gratis’in bedavaya verdiği kartı Watson’s 2,5 TL karşılığında veriyor ama olsun 🙂

Yine raflar önünde gezip dolanarak geçen bir maskara deneme macerasından sonra Rimmel London’ın yeni maskarasını gördüm. Zaten parlak dore rengiyle önce beni benden aldı.

Argan yağlı terapi yaptığını da öğrenince almak şart oldu. Bu aralar kirpiklerimde seyrekleşme farkettim. Belki de psikolojik olarak her gün maskara sürdüğüm için öyle düşünüyorum. Argan yağlı bakım yapması bu yüzden iyi hissettirdi. Ayrıca kirpik şekillerinde de düzgünleştirme vaat ediyor. Bunu ilk denemede zaten farkediyorsunuz. Kirpikleri birbirine yapıştırmadan düzgünce ayırıyor. Rengini dolgunlaştırma konusunda ise ben pek beğenmedim. Maybelline Rocket maskaradan bu konuda daha memnun kaldım. Fırçası kalın fakat sert değil. Ama bu yumuşaklık rahatsız etmiyor. Düzgünce sürebiliyorsunuz.

Ben Watson’s’dan 19,99 TL’ye aldım. Fiyatına göre iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Watson’s kartın ayrıcalıklarını takip ederseniz indirimde iken oldukça uyguna alabilirsiniz.

Sevgilerle..

 

 

Yorumlarınız benim için değerli!