Dekorasyon Önerileri: Beyaz

Beyaz ev dekorasyonunda benim için hep risk alanında. Evi çok ferah ve huzurlu gösterdiğini hepimiz biliyoruz ama iş dekorasyona gelince biraz zor bir renk. Hem her renkle uyumlu hem de küçük bir renk karmaşıklığı beyazın tüm asaletini alacak gibi. Dekorasyon Önerileri: Beyaz aslında küçük evler için de kurtarıcı bir renk. İskandinav Tarzı Ev Dekorasyonu yazısında da çok güzel öneriler bulabilirsiniz. Hemen hemen beyaz dekorasyon önerilerine benzer fikirler bulacaksınız.

Durum böyle karmaşık olunca belki sizlere de bir fikir olur diyerek bir kaç fotoğraf taraması yaptım. İşte beyaz renkle harika evler;

b76b1579723966a8d0f02c3840b01c93

Oturma odanızda krem ​​ve pak beyaz tonlarını katmanlamak anında dekorun diğer katmanları için hazır olan sakin bir estetik yaratır ve cesur bir zemine karşı zengin fildişi patlamaları kesinlikle alanınıza drama ve boyut katacaktır. Evde bol rengi ne kadar sevsem de, temiz bir incelik istediğinizde beyaz bir oda gibisi yok bence.

Doğru yerleştirme ile basit ayrıntılar güçlü bir izlenim bırakabilir. Dekorasyon Önerileri: Beyaz kullanımı hem kolay hem de her ortama şıklık katıyor.

Daha az yer kaplayan tasarım fikirleri arıyorsanız, daha fazla alan yanılsaması yaratmak için beyazı kullanın. Bu minyon oturma odası, düz beyaz bir zemin üzerinde minimal bir dekora sahiptir ve sıkışık ortamı rahat bir ortama dönüştürür. Beyaz ahşap ev dekorasyonu ise en güzel sıcaklık veren dekorlardan biri. Aşağıdaki görselde buna bir örnek görebilirsiniz.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.


 

  1. Beyaza dekorasyonda bayılırım ama aksesuarlarla renklendirmek..olmazsa olmaz bence:)

    1. bende çok seviyorum ama çok da korkuyorum 🙂 renklendirmek gerçekten şart..

  2. Merhabalar, faydalı yazınız için teşekkür ederim, beyaz gerçekten çok şık duruyor evde ve ferahlık yaratıyor. Ankastrelerde de beyaz renkli ürünler çok moda, onlarda da beyaz kullanılabilir. Yani artık evin her köşesine beyaz renk hakim olabilir.. 😉

    1. Çok doğru hatta ankastrelerde gerçekten beyaz mükemmel duruyor 🙂

Yorumlarınız benim için değerli!