Pinterest Video İndirme – Programsız

Pinterest artık herkesin sıklıkla ilham aldığı bir sosyal medya aracı. Özellikle kısaca çekilmiş videoları rahatlıkla kullanabiliyoruz. Bu yazıda Pinterest video indirme konusunu hem de programsız çok kolay şekilde anlatacağım. İşlemleri ister masaüstü bilgisayarınızda ister telefonda deneyebilirsiniz. İphone telefonlarda da Pinterest videoları indirme çalışıyor.

Pinterest nasıl kullanılır konusunun daha detaylı anlatımı için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda da kısaca uygulama hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Pinterest Kolay Video İndirme

Pinterest kolay video indirme işlemi için;

Öncelikle gireceğimiz adres;

Pinterest panosundan indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın.

Linki kopyalamak için üç noktanın yanındaki gönderme kısmına basıp daha sonra bağlantı kopyala diyoruz.

Aşağıdaki linke tıklayarak burada çıkan alana kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz.

Pinterest Video Downloader internet sitesi.
Pinterest Video Downloader 

Linki yapıştırıp enter yaptığımız zaman size hangi formatta kopyalamak istediğinizi soracak. MP4 diyip download tuşuna basıyoruz. Videoyu yeni bir sekmede açacak ve altta üç nokta çıkacak. Burada da üç noktaya tıkladıktan sonra videoyu indir seçeneğini seçiyoruz.

Dosyayı istediğiniz yere kaydedebilirsiniz. Artık çevirim dışı Pinterest videonuz hazır.

Pinterest video indirme işlemi bu kadar basit.

Pinterest Nasıl Kullanılır?

Bu sosyal ağ uygulaması kısa açıklamalar gerektirir, ancak sitenin ana odağı görseldir. Bir resme tıklamak sizi orijinal kaynağa götürecektir, örneğin bir çift ayakkabının resmine tıklarsanız, onları satın alabileceğiniz bir siteye yönlendirilebilirsiniz. Yabanmersinli pankek görüntüsü sizi tarife götürebilir; tuhaf bir kuş evinin resmi sizi talimatlara götürebilir. Kullanıcılar resim içeriğine göz atabilir veya arayabilir ve diğer kullanıcıların panolarını takip edebilir ve diğer kullanıcıların pinlerini “beğenebilir” veya tekrar pinleyebilir.

Pinterest, Ben Silbermann, Paul Sciarra ve Evan Sharp tarafından kuruldu. Pinterest hizmeti, Mart 2010’da kapalı beta olarak kullanıma sunuldu. Uygulamanın üyeliği başlangıçta yalnızca davetle yapılıyordu ancak artık genel halka açık.

Sevgilerle…

Yorumlarınız benim için değerli!