En İyi Dolap Düzenleme Fikirleri

Dolap düzenlemek için ihtiyacınız olanlar cam üzerine yazan bir marker kalem, birkaç şirin ve işlevsel kavanoz ve yaratıcı olmak. En küçük alanları bile kullanmaya hazır olun. En İyi Dolap Düzenleme Fikirleri bu yazıda!

Ben mutfak dolaplarında poşetlerde saklanan şeyleri sevmiyorum. Kavanoz üzerine yazı yazabileceğiniz bir kalemle içindekini ve son kullanma tarihini yazarak derli toplu saklayabilir ve dolap düzeni sağlayabilirsiniz. Üstelik dağınıklık ortadan kalkar.

İşte dolap düzeni konusunda birkaç ilham verecek görsel;

Dağınık mutfak çekmeceleri, yemek yapmayı sinir bozucu, zaman alıcı bir çile haline getirebilir. Akıllı bir saklama çözümü için , bu kolay kendin yap saklama kutuları mutfak eşyaları ve diğer pişirme araçlarını düzenleyin. 

Bu siyah beyaz kiler ne kadar muhteşem değil mi? Bu modern tarzı seviyorum. Ve aşağıdaki kilerde her şey için yer var! Mutfak aletlerinizi saklamanın ve mutfak tezgahınızı dağıtmamanın en harika yolu düzenli dolaplar.

Temiz, düzenli bir buzdolabı gerçekten en iyi şeylerden biridir! Sahip olduğumuz her şeyi gerçekten görebildiğimiz için benim ve ailemin daha sağlıklı beslenmesini ve daha az atık olmasını sağlıyor.

İşte çekmecelerinizde kullanabileceğiniz birkaç fikir:

  • Küçük pişirme araçları
  • Mutfak eşyaları
  • Tupperware kapakları
  • Mutfak havlusu ve fırın eldiveni
  • Çocuk çekmeceleri – tabaklarını, kaselerini ve çatal bıçak takımlarını bir arada tutun!

Görsellerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz. Umarım en iyi dolap düzenleme fikirleri işinize yaramıştır. Eğer sevdiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı lütfen unutmayın!

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!