En İyi 5 Moda-Güzellik Blog Listesi

En iyi 10 güzellik- bakım blogu yazısından sonra birde kadınlara yönelik “en iyi 5 moda-güzellik blogları” başlıklı bir yazı  yazmak istedim. Tüm sosyal ağlarda hesabım olsada bence blog okumanın keyfi bambaşka. İnternette çoğu aradığım şeyi önce kişisel bloglarda okuyorum. Direkt olarak bireysel görüşlere daha çok önem veriyorum.

Gerçi çok ünlü bloggerlara da pek güvenmemek gerekiyor, sürekli reklam alanlara özellikle. Artık çoğu blog ve instagram hesabı reklam aracı dönüştü. O yüzden bir ürün almadan önce farklı birçok yorumu okumak gerekiyor.

Gelelim ben en sevdiğim kadına dair paylaşımların olduğu websitelerine;

1- Pudra.com

 

2- Mine Canan

 

3- Merve Özkaynak

4- Keiko Lynn

5- Görkem Karman

Benim severek takip ettiğim bloglar bu şekilde. Dediğim gibi marka anlaşmalarının yoğunlaşması nedeniyle bloglar konusunda artık daha seçiciyim. Bu bloglarda ki ürünleri kullandığım zaman genelde memnun kalıyorum. O yüzden güvenilir geliyorlar.

Yabancı blogları da -okuyabildiğim kadar- okumayı seviyorum. Aslında daha fazla şey öğretiyorlar. Hep aynı şeyleri okumaktan, aynı ürünleri, kıyafetleri görmekten sıkılınca pinterestten yeni bloglar keşfetmek çok daha güzel. Sizin sevdiğiniz, bak bu blog çok değişik dediğiniz sayfalar varsa yorumlarda belirtin lütfen.

Sevgilerle..

1 Comment

  1. Sponsorluk seviyesine yükselmek için altınızda ürün satan bir danışmana ihtiyacınız var demektir. Farmasi resmi sitesinden Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile giriş yaptıktan sonra panel de bulunan danışman ekle butonundan altınızda çalışacak üyeler oluşturabilirsiniz.
    Farmasi ücretsiz üyelik aşamasına gelmiş herkes tarafından merak edilen bir şey de Farmasi danışmanıdır. Farmasi danışmanı, üyeliğini tamamlamış ürün satmaya hazır olan kişilere verilen bir unvandır diyebiliriz. Farmasi üyelik sisteminde kayıt olan herkese bu unvan verilmektedir. Ayrıca sipariş limitlerine göre de unvanlar verilmektedir. Bu unvanlar danışmanlık seviyenizi belirlemektedir. Aylık olarak hesaplanan alt üyelerin ve kendinize ait siparişler bu unvanların belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

    http://www.farmasigirisi.net

Yorumlarınız benim için değerli!