En Sevdiğim 4 YouTube Kanalı

youtuber-olmak

En sevdiğim 4 YouTube kanalı başlıklı bu yazıyı yazmayı uzun zamandır planlıyordum. Günümüzde en ufak şeyleri bile video görüntüleme platformlarından bakar olduk. Bunlardan en büyüğü ve yaygın kullanılanı şüphesiz YouTube.

Ben genelde motivasyon, kişisel gelişim gibi konulara odaklı kanalları takip ediyorum. Tabii ekstradan eğlence kanallarını.

Paylaştığım kanalların kimini yeni gördüm kimini daha önceden biliyordum. Ben YouTube kanallarının zengin içeriklerle oluşturulduğunda gerçekten çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Örneğin bir yoga dersine belki gidemiyorsunuz ama videolardan izleyip evde bunu rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz. Ben ders amaçlı da çok faydalanıyorum. Bazı dersler okuyarak değil ama videolardan çok daha kolay aklımda kalıyor. Özellikle İngilizce çalışmak için harika bir platform. 

Abone Olduğum Youtube Kanalları

En sevdiğim kanalları konularına göre açıklayarak paylaşmak istedim. 

1- Rüzgar Mira Okan

youtuber-olmak

Kanal daha çok motivasyon içerikli videolardan oluşuyor. İş yaşamı/kariyer, stil gibi geniş bir konu yelpazesi var. Ben 2 gün önce keşfettim kanalı ama neredeyse yarısını izledim videoların. Oldukça güzel bilgiler yer alıyor. Kişisel gelişimine önem verenlere tavsiye ederim. 

2- Feel29Forever

saglikli-yasam

Her zaman genç hissetmek mottolu kanalın sahiplerini ben ilk instagramda tanıdım. Samimi paylaşımları ve yüksek etkileşimleri ile kendilerini çok sevdim. Evde yapabileceğiniz basit egzersizler ve güler yüz ile size sporu sevdirecekleri kesin. Mutlaka abone olmalısınız.

3– Barış Özcan

barış Özcan kimdir

Kişisel gelişime, kültüre ve sanata ilgi duyuyorsanız Barış Özcan’ı takip etmemek olmaz. Kesinlikle kendisi hem kurguladığı videolar ile hem de seçtiği konular ile en sevdiklerimden. Bilmediğim bir sürü yeni şey öğrendim kanalı sayesinde. En iyi YouTube videoları listelerinde genelde videolarını görebilirsiniz zaten. Takip etmenizi kesinlikle öneririm.

4- Elvin Levinler

kelvin levinler kimdir

İçinde bol enerji barındıran insanları sevdiğimden en sevdiğim kanallar da genelde böyle oluyor. Ben aşırı sabırsız bir insanım o yüzden genelde kısa videolar izliyorum. Hem sağlıklı yaşam hem gezi notları paylaştığı için genelde bu kanalı çok seviyorum. İnstagramdan da takip etmenizi öneririm.

Ayrıca bu blogunda bir YouTube kanalı var. Daha çok sağlıklı tarifleri en pratik halleriyle paylaştığım kanalım için tıklayabilirsiniz.

Sizde sevdiğiniz YouTube kanallarını yorumlarda paylaşın, daha fazla kişiye ulaşsın. Ayrıca hangi tarz konulardan ve paylaşımlardan hoşlandığınızı yazabilirsiniz. 

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!