250 Sayfadan Az Mutlaka Okunması Gereken Klasik İnce Kitaplar – Classics That Must Be Read Less Than 250 Pages

ince-kitap-tavsiyeleri

Edebiyatta klasiklerin yeri her zaman başka. Çok sayfalı kitaplardan çekinenlere 250 sayfadan az mutlaka okunması gereken klasik ince kitaplar için bir liste hazırladım. Okuma listenize bu klasik ince kitaplar ile başlayabilirsiniz.

Sosyal medya ile blog yazılarımı paylaşmak dışında pek bir bağım yok uzun zamandır. Gerçekten orada geçireceğim 5 dakika hiç farketmeden yarım saate çıkabiliyor. Bu yarım saate rahatlıkla kitap sığdırabilirsiniz. İnce kitap önerileri konusunu bu nedenle çok önemsiyorum. Bu ay gayet rahat bir şekilde yedi kitap bitirdim hepsi de ince çocuk edebiyatı kitaplarıydı. Sosyal medyada başkalarının hikayelerinde saatler geçirmek yerine kendime yedi farklı dünya sundum. Yedi farklı zihni ziyaret ettim.

Akıcılığı ile sizi kendine bağlayacak 250 sayfadan az klasik eserler;

  • Classics are always different in literature. I prepared a list for classic thin books that should be read less than 250 pages for those who are afraid of multi-page books. You can start your reading list with these classic thin books.
  • I have not been in a very long time other than sharing my blog posts with social media. The 5 minutes I really spend there can go up to half an hour without noticing. You can easily fit a book in this half hour. That’s why I attach great importance to thin book recommendations. I finished seven books quite comfortably this month, all of which were fine children’s literature books. Instead of spending hours in other people’s stories on social media, I offered myself seven different worlds. I visited seven different minds.
  • Less than 250 classic works that will connect you with its immersive narration;

Hayvan Çiftliği – George Orwell (Animal Farm)

 Muhteşem Gatsby – The Great Gatsby – F. Scott Fitzgerald

Yaşlı Adam ve Deniz (İhtiyar Balıkçı), Ernest Hemingway – The Old Man and the Sea

Siddhartha – Hermann Hesse

Mrs. Dalloway – Virginia Woolf

Yorumlarınız benim için değerli!

%d blogcu bunu beğendi: