Loreal Elseve Extraordinary Oil-Mucizevi Yağ Yorumları

Loreal Saç Serumunu kullanmaya başlamadan önce durulanmayan bakım kremlerinden kullanıyordum. Kuaförüm saç serumlarından kullanırsam saçımın ağırlaşmayacağını söylediği için küçük bir araştırmayla Loreal Elseve Extraordinary Oil aldım. Adı gibi Mucizevi bir yağ.

Ben Watson’s mağazasından aldım başka nerelerde vardır bilmiyorum. İndirimle 14,99 TL’ye aldım ama normal fiyatı da zaten 20,00TL. Aslında argan yağlı saç serumları arıyordum ama her blogger’a güvenmediğim ve genelde hediye yollayan firmaları öve öve bitiremedikleri için argan yağlıları almadım. Loreal’i kullanan arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine aldım.

mucizevi-yag-nedir

Önceleri biraz korktum açıkçası saçıma yağlı bir görüntü verir mi diye ama az kullandığınız için zaten öyle bir etki yapmıyor. Şişesi cam ayrıca sprey başlığı pratik. Yalnızca bir damla kullanmanıza olanak sağlıyor.

elseve-saç-yağı

Kokusundan bahsetmezsem olmaz. Kokusu mükemmel. Zaten şampuan olarak da saç maskesi olarak da Elseve kullanıyordum şimdi saç bakım malzemelerime yeni bir elseve üyesi eklendi 🙂

Ayrıca çok az kullandığınız için hiç bitmeyecek gibi geliyor. Yaklaşık 3 aydır her gün kullanıyorum ama henüz bir parmak kalınlığında bir azalma oldu diyebilirim.

Arka kısmında yazanlar;

IMAG1153

Bu ürünü tekrar alır mıyım? Kesinlikle 🙂

Sevgilerle..

4 Comments

  1. elidor kullanıyordum yazıyı okuyunca bunu almaya karar verdim 🙂

    1. Tavsiye ederim ama 1-2 damla yeterli, daha fazlasi yagli bir goruntu veriyor 🙂

      1. tamam saolun:)

  2. […] Loreal Skin Expert Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu bittiğinde tekrar alır mıyım? […]

Yorumlarınız benim için değerli!