Ashley Joy Onarıcı Saç Kremi – İnceleme

Ashley Joy Onarıcı Saç Kremi yorumları ve kullanıcı önerilerini çok okudum. Saç kremim bitince, indirimde de yakalayınca hemen aldım. Daha ilk kullanımda çok çok sevdim. Uzun vadede saç dökülmemi azalttı fakat aynı zaman The fair biotin serum da kullanıyorum. Onun da etkisi olabilir dökülme azalmasında. Onarıcı bakım diyor ve vadettiğini yerine getiriyor diyebilirim.

Saç kremi önemli diyoruz ama saç kremi her gün kullanılır mı? Bence hayır. Kuru ve yıpranmış saçlar, daha sık uygulama yapabilir ki ben öyle yapıyorum. Fakat ne kadar ihtiyaç duyduğunuzu düşünseniz de saç kremini her gün kullanmanız tavsiye edilmiyor. Benim saçlarım çok kuru olmasına rağmen 2-3 yıkamada bir kullanıyorum. Haftada bir kere de saç maskesi yapıyorum. (Artık saçlarım eskisi kadar kuru değil. Nasıl toparladığımı Kupkuru Saçlarımı Nasıl Canlandırdım? yazımda okuyabilirsiniz.)

Saç kremi kullanmak faydalı mı?

Temiz içerikli bir saç kremi bulabilirseniz harika tabi ki ama maalesef o kadar temiz içerik saç ürünlerinde pek yok. Saç kremi de sonuçta kimyasal ama saçları beslemesi ve nem kazandırması açısından çok faydalı. Saç tipinizi (kuru, yağlı, normal vs.) ve ihtiyaçlarınızı dikkate alarak doğru ürünü seçmek önemlidir.

Bazı kişilerin saç kremlerine karşı alerjisi veya hassasiyeti olabilir. Yeni bir ürünü kullanmaya başlamadan önce alerjik reaksiyon olup olmadığını kontrol etmek için küçük bir miktarı bileğinizin içinde veya dirseğinizin arkasında test etmek faydalı olabilir.

Saç kremi kullanımının sıklığına dikkat etmek de önemlidir. Saç tipinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, haftada birkaç kez veya daha sık kullanmak uygun olabilir.


Yeni haberler için bu siteyi Google News’ten takip etmeye devam edebilirsiniz.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Bu yazıyı daha sonra okumak için yazıdaki görseli Pin’leyebilirsiniz!

Yorumlarınız benim için değerli!