Celenes Sea BuckThorn Yüz Yıkama Jeli İncelemesi

Celenes C Vitaminli yüz yıkama jeli yağlı ve karma ciltlere uygun bir ürün. Ciltteki yapı ve kiri cilde zarar vermeden temizliyor. Üstelik benim en sevdiğim özellik cilt tonunu da eşitliyor. Şimdi bu ürünle ilgili detaylı bir Celenes Sea BuckThorn Yüz Yıkama Jeli İncelemesi hazırladım, onu paylaşacağım.

Öncelikle C vitaminli ürünlerin cilde faydası nelerdir? bunu anlayalım.

• Cilt hasarlarını azaltmaya faydalı olur.

C vitamini dış faktörlerin etkisiyle ciltte oluşan hasarları giderir. Cildi daha canlı bir görünüme ulaştırmada etkilidir.

• Kolajen üretimini destekler

C vitamini içeren ürünler, kolajen üretimin destekler. Bu nedenle özellikle yaşlanma karşıtı bakım ürünleri arayanlar tercih edebilir. Cilde aydınlık ve sıkı bir görünüm sağlar.

Celenes Yüz Yıkama Jeli C Vitaminli

• Göz altı morluk görünümünü giderir.

C vitamini içeren ürünler, göz altı karartı ya da morluk gibi görünüme karşı bakımda oldukça başarılıdır.

• Cilde esneklik kazandırmakta iyidir.

Cildin zamanın etkisiyle esnekliği azalmaktadır. C vitamini içeren yüz temizleme jelleri cildi ideal esneklik seviyesine ulaştırmaya çalışır ve cildin gerginliğini azaltır.

Celenes yüz yıkama jeli C vitamini Nasıl Kullanılır?

Celenes Sea BuckThorn Yüz Yıkama Jeli de tam bu noktada vaatleri yerine getiren bir ürün. Nemli cilde sabah akşam masaj yaparak uyguluyorum. İlk kullanımda bile c vitamininin cilde verdiği o aydınlık hissi algılıyorsunuz. Cilt tonunu eşitlemede oldukça başarılı bir ürün.

Celenes ürünleri doğal mı diye merak edenler için de genel olarak temiz içerikli olduğu açıklamalarında yazıyor. Ben uzun zamandır kozmetik ürünleri kullanmayı bıraktım. Bu durumda da yeni ürünlere yönelmek gerekiyor. Celenes bu açıdan beklentimi karşılıyor.  Kendi açıklamalarına göre “Celenes, paraben, alüminyum, gaz ve alkol içermeyen ürünlerini doğal bitki özleri ve termal sulardan elde edilen mineral ve antioksidanlar ile formülüze ediyor.” Bu nedenle tercih ediyorum. Yüz yıkama jeli de %91 oranında doğal üretim şeklinde ambalajında yazıyor.

Celenes Sea BuckThorn Yüz Yıkama Jeli kullananlar da kendi yorumlarını bana iletebilir. Sizin kullandığınız ve sevdiğiniz Celenes ürünleri var mı? Bana yorumlarda yazabilirsiniz.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!