En İyi Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakım rutini oluşturmak oldukça önemli. Bu noktada ben her zaman sıkı araştırma yaparak ürün alıyorum. Uzun zamandır Dermal kozmetik ürünlerini denemek istiyorum. Cildim karma ve doğal ürünler kullanmayı seviyorum. Ben de alışveriş sitesi araştırırken cosmopera.com adresinde aradıklarımı buldum. En iyi cilt bakım ürünleri için hemen sipariş verdim. Bu yazıda hem aldığım Dermal maskesi hem de Cosmopera.com Alışverişim hakkında bilgi vermek istedim.

Ayrıca bu yazıda cilt bakımı sırası hakkında da bilgi vereceğim. Aslında sekiz adımlı bir cilt bakımı rutinine ihtiyacınız yok. Çoğu yüz, daha az ürünle çok daha iyi sonuç verir, bu nedenle yeni başlıyorsanız, basit adımlarla başlayın: temizleyici, nemlendirici, güneş kremi. Haftada 1 veya 2 kere de aşağıda paylaşacağım maskeleri uygulamanız harika olur.

Dermal Shop Gözenek Azaltan Doğal D.N.A Gözenek Maskesi 

En iyi cilt bakım ürünleri listemdeki ilk ürün; Bu ürün beş adet maskeden oluşuyor. Uygulaması oldukça kolay ama etkisi inanılmaz! Belirgin ve geniş gözeneklerden şikayet edenler için kesinlikle tavsiye ediyorum. Gözenek görünümünü azaltıyor ve cilde tazelik veriyor. Ampülü cilde yedirerek uyguluyorsunuz. Uygulama sırasında herhangi bir akma ya da kayma yapmıyor. Daha sonrasında ben Gua Sha taşımla masaj da yaptım. Cildim bebek gibi oldu.

Dermal It’s Real Super Gıda Maskesi Enginar

Dermal maskelerinden bir diğeri de Enginarlı maskeydi. Kağıt maske şeklinde. Ciltten kayma yapmıyor ama ben keyifli olması açısından kağıt maskeleri uyguluyorum 20 dakika süreli de ya meditasyon ya da sesli kitap uygulamamdan kitap açıyorum. Bu maske cilde anında enerji veriyor. Özellikle yorgun bir günden sonra cildiniz solgun görünüyorsa uygulayın, yanaklar hemen pembe ve canlı oluyor!

Dermal Çay Ağacı Özlü Kolajen Maskesi

Bu maskenin hem biberiye hem de çay ağacı olanını denedim. Vaatlerini yerine getiriyor;

• Cildinizi besler ve sağlıklı tutmaya yardımcı olur.

• E Vitamini ve Kolajen içerir.

• E vitamini ve kolajen kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur. İlk kullanımda etkisini hissettim. Ayrıca cilde ferahlık kazandırıyor.

The Fair Serum AHABHA Peel Bright Cilt Bakım Serumu

Favori serumum olabilir! Siyah nokta ve gözenekli ciltler bu ürüne şans vermeli. Hygroplex HHG, nemlendiriciler, amino asitler ve bitki özleri sayesinde gözenek, siyah nokta, çizgi ve kırışık gibi cilt problemlerini cildin üst derisini nazikçe soyarak önlemeye destek oluyor. Haftada 2-3 kez kullanımı öneriliyor. Ben serumu sürdükten sonra yeşim taşı ile masaj yaparak iyice emilmesini sağladım. Gerçekten oldukça etkili. Serumlar  tamamen isteğe bağlı olsa da, cilt bakımı rutininizi geliştirmek ve cilt sağlığınızı güçlendirmek için genellikle iyi bir ilk adımdır.

Gözenekleri açmak, çatlakları önlemek ve zamanla siyah noktaları çözmek için çalışan BHA (salisilik asit gibi beta hidroksi asit) veya AHA (glikolik asit veya laktik asit gibi alfa hidroksi asit) ile doldurulmuş bir temizleyici araştırabilirsiniz. Kuru cildiniz varsa AHA’ları deneyin ve yağlı cildiniz varsa BHA’ları kullanın.

Ben Cosmopera.com alışverişimden çok memnun kaldım. Ürünler ertesi gün kargodaydı. Hepsi özenle paketlenmişti. Aradığım doğal markaların hepsini bir arada bulmak ayrıca iyi bir şans oldu.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!