Herbal Science Boom Butter Saç Bakım Yağı Yorumları

Boom Butter saç bakım yağı yorumları için uzun zamandır bekliyorum. Çünkü saçlarımı genellikle aldığım ürünler önce çok iyi gelip sonra kepeklenme ya da kuruma gibi şeyler yapabiliyorlar. Bu nedenle de bir saç bakım ürünü bir ay boyunca kullanmadan yorumlarımı yazmıyorum. Bir internet sitesinde yorumlarda tesadüfen gördüğüm bu ürün oldukça fazla şey vaat ediyor. Ahşap tarak – boom butter ve düzenli saç kestirme yeni bakım rutinim diyebilirim.

Saçların kaybettiği neme geri kavuşmasını sağlar.

Saç dokusunu kökten uca besleyerek kırılma ve dökülme problemlerinde çözüm sağlar.

Saçı doğal yağ dengesine kavuşturur.

Saç derisine vermiş olduğu destekle kepek probleminin önüne geçer.

Daha kolay taranan ve daha az kabaran saç yapısı için zemin oluşturur.

Doğal saç rengini korur.

Aşırı ve çabuk yağlanma probleminin önüne geçer.

Boom Butter

Boom Butter Saç Bakım Yağı İçerik

İçeriği genel olarak temiz bir ürün. Özellikle cam kavanozda sunulması ve çevreye dost ambalajlaması ile benim gönlümü çaldı. İçeriğindeki yağlar ve bu yağların özellikleri ambalajında yazdığı şekilde aşağıda paylaşıyorum.

Shea Yağı ile saç derisinde meydana gelen kuruluk problemine karşı derinizi sakinleştirmeyi sağlar.

Avokado Yağı ile saç derisi problemlerine çözüm getirirken saç derisini besler ve E vitamini ile saç dersinin iyileşmesini hızlandırır. Ayrıca saçları beslerken saç uçlarındaki kırıkların giderilmesinde etkili olur.

Çam Terebentin Yağı ile saç sağlığını korumaya yardımcı olur ve düzenli kullanıldığında saçlara canlılık ve parlaklık verir. Saçları büyümeye teşvik edici özelliğe sahiptir. Çabuk yağlanmanın önüne geçer.

Hindistan Cevizi Yağı ile saçları derinlemesine nemlendirir. Elektriklenmeyi önleyerek saçtaki kabarıklığı alır. Saç derisindeki kaşıntıyı giderir.

Aloe Vera Yağı ile saçı besler ve güçlendirir. Kafa derisinde meydana gelen tahrişlerde rahatlama sağlar.

Argan Yağı ile yıpranmış saçları onarır. Argan yağında bolca bulunan A ve E vitaminleri sayesinde uzama problemlerinde en büyük yardımcınız olur. Boyalı saçların daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Tatlı Badem Yağı ile saç dökülmesini minimalize eder. Ölü hücrelerin temizlenmesini sağlayarak kepek probleminin önüne geçer.

Şimdi gelelim en merak edilen konuya Boom Butter saç bakım yağı kullananlar sorgusu tabii ki almadan önce ilk baktığım şeylerden biri. Genel olarak yorumların hepsi çok iyiydi. Öncelikle saçları düzleştirdiğini söylemeliyim. Yani eğer saçlarınızın dalgalı ya da permalı olmasını seviyorsanız bunu kullanmamalısınız. Ama benim saçımda şöyle bir olay vardı, bir kısmı dalgalı bir kısmı düz gibi bir saç yapım var. Bunu kullandıktan sonra saçlarımı oldukça belirgin bir şekilde doğal dalgalarına kavuşturdu ve hemen hemen düzleştirdi. Özellikle saçlarımı yapmadan artık dışarı çıkabiliyorum. Çünkü yarısı dalgalı yarısı kıvırcık saçma bir hali yok. Dalgalı fön çektirmişim gibi doğal bir duruş kazandırdı. Saçlarım çok kuru diyorsanız kesinlikle bu sorunu giderdi. Yıllardır saçımdaki kuruluktan ve uçlarının tel tel olmasından şikayet ediyordum. Bu sorunu tamamen bitirdi. Saçlarım artık oldukça sağlıklı görünüyor ve saç dökülme sorunu neredeyse bitti.

Zaten açıklamalarında da “Saçlarınızı besler, saç dokunuzu kökten uca kadar destekler. Saç kırılma ve dökülme problemlerinizde soruna yönelik destek sağlarken, saç derisine vermiş olduğu fayda ile kepek sorununun kontrol altına alınmasında yardımcı olur. Daha kolay taranan ve daha az kabaran saç yapısı için zemin oluşturur.” diye belirtiyor.

Saç Bakımı

Boom Butter Saç Yağı Nasıl Kullanılır?

Boom Butter Saç her saç tipine uygun bir ürün. Boom Butter saç bakım yağı kullanımı farklı şekillerde olabiliyor. Hafif ıslak saça saç diplerinden uçlara doğru masaj yaparak uygulanır. Saç tipine göre kuru saça da uygulanabilir. Durulama gerektirmez. Durulama yapmak isterseniz saçları yağladıktan 30 dk sonra kolay şekilde arındırabilirsiniz. Ben her banyodan sonra nemli saçıma uyguluyorum. Bazı zamanlarda da dışarı çıkmadan saçımı hafifçe boom butter ile kremliyorum. Kokusu ve kıvamına bayılıyorum. Tam bir krema gibi kıvamı ve saçı asla yağlandırmıyor. Hatta ilk kullanımlarda ben saç diplerime sürmemiştim yağlandırma ihtimaline karşı fakat öyle bir etki yapmadı. Saçımı ağırlaştırmadı. Hızlı ve sağlıklı saç uzattığını ben kendim deneyimledim.

Bitince yeniden alır mıyım? Kesinlikle alırım. Çünkü ilk kez saçlarım bu kadar yumuşak ve sağlıklı görünüyor. Siz de kullanırsanız yorumlarınızı bana iletmeyi unutmayın. Ayrıca bu yazı bir işbirliği yazısı değildir. Tamamen kendim alıp denediğim ve yorumladığım bir üründür.

Sevgilerle…

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!