Nivea Duşta Vücut Kremi Yorumu

Processed with VSCOcam with f2 preset
Nivea duşta vücut kremini
televizyon reklamlarında izlerken oldukça merak ettim ve hemen denemek için aldım. El ve yüz kremi sürmek zaten bir süre sonra alışkanlık oluyor fakat vücut kremi sürmeyi bazen atlıyorum. Bunun için de duşta hızlıca sürmek bana cazip geldi.

Ben kuru ciltler için olanı aldım özellikle kış aylarında cildim çok kuruyor. Beyaz renk olan normal ciltler için, mavi renkte olan ise kuru ciltler için besleyici bakım kremi.

Duşunuzu aldıktan sonra banyoda tüm vücudunuza yediriyorsunuz ve çıkmadan önce suyla hafifçe duruluyorsunuz. Kokusunun rahatsız edeceğini düşünmüyorum çünkü bildiğimiz nivea klasik krem kokusu ama öyle çok fazla kokmuyor hatta duştan çıktığınızda kalmıyor kokusu. Nemlendirme konusunda hoşuma gitti uzun süren bir nemlendirmesi oluyor.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Benim gibi banyodan çıkınca vücut nemlendirmesini unutan üşengeçler için yaz-kış kullanabilecekleri oldukça güzel bir ürün. Fakat badem yağı içermesi tüylenme yapar mı acaba diye beni biraz tedirgin etti açıkçası. İçerik olarak oldukça temiz bir içeriği var. İçinde silikon ve renklendirici yok. Yazın benim gibi kreme dokunmaktan pek hoşlanmıyorsanız Nivea Duşta Vücut Kremi’ni kesinlikle öneriyorum. Memnun kalacaksınız.

Sevgilerle..

Benzer Yazılar;

Style Expertise Sea Salt-Deniz Tuzu Sprey Yorumum

Neutrogena “Tek Adımda Makyaj ve Yüz Temizleme Jeli”

Tırnaklarınız Kırılmadan Sağlıklı Uzasın!

Garnier BB Krem Yorumu

 

 

 

Yorumlarınız benim için değerli!