Runtastic Results Deneyimim

Runtastic Results uygulaması appstore veya google play araçlarından kolayca indiriliyor. Bir sağlıklı beslenme ve egzersiz koçu olarak tasarlanmış. Runtastic’in daha önce bir uygulamasını kullandıysanız kalitesi konusunda şüpheye düşmezsiniz zaten. Peki benim 1 aylık runtastic results deneyimim nasıldı?

Öncelikle ben video izleyerek pek egzersiz yapamıyorum. Sürekli ekrana bakmak zorunda olmak beni sıkıyor. Bu yüzden uygulamayı aşırı sevdim. Çünkü hareketi en ince detayına kadar çok güzel açıklayarak bir kere gösteriyor ve yapman gereken tekrarı sana söylüyor. Sürekli ekrana bakmak zorunda değilsin.

Sadece vücut ağırlığını kullanarak egzersiz yapıyorsun. Ekstra hiç bir ekipmana ihtiyacın yok!

Kardiyo odaklı egzersizler. Kardiyo kolay zayıflamak demek zaten. Hızlıca kilo vermen garanti. Bol terlemeli ve eğlenceli egzersizleri var. Egzersiz sürelerini kendin seçebiliyorsun.

Ayrıca sağlıklı beslenme bölümü var. Güzel bilgiler veriyor.

Şimdi kötü olanlara geçelim. Ücretli 🙂 Aylık 27TL gibi bir fiyatı var ama mesela 12 aylık alırsan fiyat iyice düşüyor. Benim tavsiyem 1 aylık satın alıp önce denemek.

Mesela ben programı çok keyifle uygulamama rağmen, daha önce bilinçsizce yaptığım spor sakatlığımdan dolayı devam edemedim. Çünkü kardiyo yapamıyorum artık. Benim sakin sporlar yapmam gerekiyor. O yüzden ı love pilates 🙂

Uygulamanın kısa tanıtım yazısı;

“Vücudunu sadece 12 haftada üstelik hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan, sadece vücut ağırlığını kullanarak, evde değiştir. Kadınlar & erkekler için özelleştirilen Results uygulaması, kilo kaybı, kas yapımı, yağ yakımı ya da dayanıklılık arttırımı için mükemmel uygulaman. Kişiselleştirilmiş 12 haftalık plan ile sadece vücut ağırlığını kullanırsın – hiçbir ekipmana ihtiyaç yoktur – ve senin fitness seviyendedir. 180÷ egzersiz ile spor salonunun evine gelmesi gibi birşeyden bahsediyoruz. Üstelik bölgesel zayıflamaya da yardımcı olur. Ücretsiz uygulama, 12 dilde ve sağlıklı bir beslenme için önemli tüyolar içeren beslenme planı ile geliyor. Hazırsan, başlayalım!

UYGULAMA ÖZELLİK & FAYDALARI:

* Kişiselleştirilmiş Plan: Kişisel fitness seviyene göre geliştirilen 12 haftalık fitness planı. Planın, mümkün olan en iyi vücuda sahip olman için fitness seviyene göre şekillendirildi. Üstelik şimdi kadınların & erkeklerin isteklerini & hedeflerini de göz önüne alıyor!
* Destek & motivasyon: Runtastic topluluğu aktif ve formda kalmak isteyen dünyanın her yerinden milyonlardan oluşuyor. Hedefinin ne olduğu fark etmez, bu işte birlikteyiz!
* Sağlık & Beslenme Rehberi: Haftalık beslenme ve hayat tarzı tüyoları ile sonuçlarını maksimuma çıkart. Amacımız hayat boyu koruyabileceğin alışkanlıklar edinmen, hızlı ve geçici çözümler üretmek değil!”

Ben uygulamayı kardiyo hedefi olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok beğendim. Sakatlıkların önüne geçmek için ısınma ve esneme egzersizleri düşünülmüş. Zaten her bir hareket detaylı açıklamalarla gösteriliyor. Öncesi sonrası fotoğrafları da internette bolca var. Faydalı olacağına inanıyorum. Kısa bir hatırlatma lütfen bilinçsizce spor yapmayın. Doktora danışın.

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!