Badger Sport Güneş Koruyucu Stick – SPF 35

Uzuun zamandır ertelediğim bir ürün incelemesi ile merhaba! Ürünümüz tertemiz içerikli bir yüz güneş kremi. Stick formunda olan güneş koruyucu, aşırı kolay sürülen, yağlanma yapmayan bir güneş koruyucu. Badger Sport Sunscreen Stick – SPF 35 koruma faktörlü, suya aşırı dayanıklı. Ürün %98 organik içerikli. İnternet sitesinde bulunan açıklama

Organik içeriği ile sporcular için güneş ışınlarına karşı koruyucu bakım çubuğu olan Badger Balm Spf 35 Unscented Sport Sunscreen Stick Spor Yapanlar İçin Güneş Koruyucu Stick oldukça etkileyici bir üründür. Hiçbir oksibenzon, oktinokzat veya diğer kimyasal maddeler içermez.

Badger Balm Spf 35 Unscented Sport Sunscreen Stick Spor Yapanlar İçin Güneş Koruyucu Stick, ultra nemlendirici ve organik zeytin yağı ile bal mumu, Kakao yağı ve Shea yağı ile organik bileşenlerden combine edilmiştir. Güvenli yapısı ile soğuktan, güneşten mümkün olduğunca kendinizi doğal korumanıza yardımcı olur. kullanımı kolay, hemen kirlenmeyen taşıması oldukça kolay çevre dostudur. Aynı zamanda her yaştan çocuk için güvenlidir. Hiçbir koku eklenmemiş olsa da içeriğinde bulunan kakao ve Arı sütünün doğal kokularını içinde barındırır. İçeriğinde zararlı maddeler, oksibenzon, oktinokzat veya diğer kimyasal maddeler bulunmaz.

Vucudunuzu soğuktan, güneşin zararlı ışınlarından, rüzgarın kurutucu etkisinden korumanıza yardım ederek cildinizin beslenmesine ve nem dengesinin düzenlenmeisne de yardım ederek cildinizi korumanıza yardımcı olur. Özellikle sporcular için tasarlanmış bu ürün ile heryerde vucudunuzun ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olabilirsiniz.

www.dermoeczanem.com/

Direkt olarak ürünün arkasında yazan içerik kısmını buraya ekliyorum; Virgin Olive Oil, Beeswax, Cocoa Butter, Shea Butter, Sunflower Vitamin E

Badger güneş koruyucu

Bu içeriğin hepsi organik. Ayrıca benim özellikle dikkat ettiğim şu oldu, bu tarz koruyucular titanyum oksit ya da çinko oksit bileşeninden oluşuyor. titanyum dioksit maddesinin kanserojen bir madde olması tartışılan bir konu. Bu yüzden ben non nano çinko oksit olmasına özellikle dikkat ettim. Bir diğer konu da sprey şeklinde olan ürünlerin fazla kullanılması önerilmiyor. Sprey formda havada uçuşan partiküller akciğerlerimize yapışabiliyor. Güneş kremi sprey olarak kullanımı oldukça kolay bir ürün fakat uzak durmak en güzeli.

Her gün sürdüğüm yüz güneş koruyucusunu içim rahat sürmek süper bir şey. Uzun süre gidecek ve kullanımı çok kolay bir ürün. Ben iyiyasayin adresinden aldım. Başka sitelerde de bulabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması ve indirim takip ederek uyguna gelebilir.

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!