Merak Edilen Kitaplardan – Too Much and Never Enough Mary Trump

mary-trump-book

Donald Trump’ın yeğeni Mary Trump, başkan hakkında epey sansasyonel olaylarla dolu kitabı “Too Much and Never Enough – Aşırı Fazla ve Hiç Yeterli Değil” isimli kitabını Ağustos ayında çıkarıyor.

Donald Trump’ın vefat eden abisi Fred Trump Jr’in kızı, bu kitapla tüm gerçekleri ortaya dökeceğini açıkladı.

Babasının alkolle mücadelesi döneminde amcasının hiç yardımcı olmadığını, onu ihmal ettiğini iddia ediyor. Bu kitapta yalnızca bundan değil aynı zamanda vergi planlarından ve daha birçok rahatsız edici olaydan bahsediliyor.

Mary Trump

Kitaba oldukça büyük tepkiler oldu. Özellikle aile içinden gelen bu tepkilerden biri, Trump’ın kardeşi Robert Trump’tan. Ona göre kitap aile anlaşmasını ihlal ediyor. Bu nedenle mahkemeye de başvurarak kitabın çıkmasını engellemek isteyen Robert Trump’ın başvurusu istediği gibi sonuçlanmadı. Mahkeme kitap üzerindeki yayın yasağını kaldırdı.

ENGLISH – Mary Trump

Donald Trump’s nephew, Mary Trump, publishes her book “Too Much and Never Enough – Too Much and Never Enough” full of sensational events about the president in August.


Donald Trump’s deceased brother, Fred Trump Jr.’s daughter, announced that this book will reveal all the facts.


Mary Trump claims that her uncle did not help at all during her father’s fight against alcohol, and that she neglected her. In this book, not only this, but also tax plans and many more disturbing events are mentioned.


There was a great reaction to the book. One of these reactions, especially from the family, is from Trump’s brother Robert Trump. According to him, the book violates the family agreement. Therefore, the application of Robert Trump, who wanted to prevent the book from coming out by applying to the court, did not end as he intended. The court lifted the publication ban on the book.

Yorumlarınız benim için değerli!