Örgü Organizer Yapımı

Örgü organizer yapımı oldukça zevkli. Kısa sürede örülecek makrome sepetler çok amaçlı olarak kullanılabiliyor. İster bebek yatağı için bir sepet isterseniz kumanda koymak için bir kutu yapabilirsiniz. Oyalanmak için basit bir tığ işi sepet modeli mi arıyorsunuz? Ya da belki evde saklama seçenekleri için bir makrome sepet kullanmak istersiniz. Her iki durumda da, doğru yere geldiniz!

Her evde, mutlaka derli toplu bir şekilde düzenlenmesi gereken bir çekmece, dolap veya oda vardır. Kendi yapabileceğiniz ev saklama ürünleri, evinizdeki dağınık ve karışık alanları düzeltmeye yardımcı olabilir. Örgü organizerler gerçekten çok kolay ve pratik. Üstelik sevdiğiniz renklerde yapma imkanınız var. Bu yazıda paylaşacağım örgü saklama kutu modelleri hızlıca yapılacak küçük boyutlu çantalar.

Örgü bebek yatağı kenar süsü

Dağınıklığı gidermek için zevkli bir yol arıyorsanız, yukarıdaki gibi bir bebek yatağı kenarına asılacak organizer koyabilirsiniz. Bu saklama sepetine bebek ıslak mendili, müslim bezler ya da bebek oyuncakları koyulabilir. Ayrıca bu ürünler ayrıca mutfak dolaplarınızın arkasında ve oturma odası kanepesinin arkasında saklanan her şeyi yönetmenize ve saklamanıza yardımcı olacaktır.

Bu organizerler için bir arada tutulan birkaç iplik kullanılarak tığ işi yapıldığından, istenen iplik ağırlığını elde etmek için neredeyse her kalınlıktaki ipliği kullanabilirsiniz. Kalın iplik için 2-3 ipi veya ince iplik için 5-6 ipi (veya ikisinin herhangi bir kombinasyonunu) katlayarak yapabilirsiniz.

Örgü kumanda koyma çantası

Evcil hayvanın beslenme köşesini daha az doğal afet bölgesi gibi göstermeye ne dersiniz? Evcil Hayvan Ürünleri organizer de yapabilirsiniz. Böylece evcil hayvanınızın mamasını meraklı burunlardan ve yerden uzak tutmak için besleme istasyonları, saklama çekmeceleri ve kase tutucular gibi ihtiyaç duyacağınız çeşitli şeyler yapabilirsiniz. 

Doğru dikişlerle birleştirilen ipliğin kalınlığı, sağlam ve yanlara çökmeden kolayca dik durabilen sepetler sağlar. Bebek oyuncakları veya ofis malzemeleri gibi diğer büyük eşyalar için de kullanılabilir. 

Örgü Organizer Modelleri

Örgü organizer yapımı için pek çok seçenek var. Makrome iplerini istediğiniz gibi seçerek hemen başlayabilirsiniz. Aşağıdaki görselleri kaydırarak farklı modelleri görebilirsiniz. Hepsi birbirinde güzel modeller. Ayrıca Pinterest panoma giderek daha fazla örgü modelleri bulabilirsiniz.

Eviniz için benzersiz saklama çözümleri oluşturmak için tığ işi sepet modelleri kullanılabilir. Alanınızı kişiselleştirirler ve eşyalarınız için güzel, her şeyi kapsayan alanlar oluştururlar. Ayrıca bayramlar, özel günler için tığ işi sepetler yapabilir ve hediye olarak verebilirsiniz. 

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!